Praha 9 křížem krážem

Praha 9 křížem krážem - Dagmar Broncová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Broncová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha 9 křížem krážem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praha 9 křížem krážem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Broncová,. Číst Praha 9 křížem krážem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dějinné reminiscence, Po hranicích městské části, O názvech ulic, Hospodářské dvory a usedlosti, Sochy a pomníky, O literátech, Rokytka a její mlýny, Toulky přírodou, zajímavosti z dopravy i podnikání apod. – to je stručný obsah další publikace mapující část Prahy, tentokrát čtvrtí Vysočany, Libeň, Prosek, Hrdlořezy, část Hloubětína a stručně i okolní obce. Vázaná kniha velkého formátu nenásilně upozorňuje na zdejší nepříliš známé rarity a zajímavosti. Je barevná a na křídovém papíře.


... Praha 9 křížem krážem Autor: Dagmar Broncová ; kolektiv autorů 52 ... Praha 9 křížem krážem | Monografie - PRAGENSIA ... ... . svazek ediční řady Knihy o Praze se věnuje dějinám a současnosti Prahy 9, jednotlivým městským částem Prosek, Vysočany, Hrdlořezy, Libeň, Střížkov, Letňany, Kbely, Čakovice, ... Křížem Krážem s.r.o. Děkanská vinice I. č.10 Praha 4 140 00. 261 221 433. [email protected] Praha 12 křížem krážem - kolektiv autorů . Bohatě ilustrovaná publikace velkého formátu, seznámí na 192 stra ... Světlý byt 2+kk/BSP Praha 9 - Vysočany, Sousedíkova 5 - XREAL ... . Bohatě ilustrovaná publikace velkého formátu, seznámí na 192 stranách čtenáře s historií a současností dnešní Prahy 12, kterou tvoří Modřany, Komořany, Cholupice, Točná a Kamýk. Čtěnář se mimo jiné s... Všechny informace o produktu Kniha Praha 9 křížem krážem - Dagmar Broncová-Klicperová, porovnání cen z ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY