Čas žít

Čas žít - Guy Gilbert | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Guy Gilbert
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas žít.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čas žít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guy Gilbert. Číst Čas žít Online je nyní tak snadné!

POPIS


Známý autor spirituálních knih Guy Gilbert hledá v dnešní době moudrost a upozorňuje, jak je potřebná a jak příklady a vzory moudrých lidí scházejí. Jak ale moudrost pěstovat? Jeho drobná, ale hluboká kniha je o malých, ale přitom zásadních principech, které člověku pomáhají neutopit se ve víru současného světa, ale stavět na skále duchovních pravd a skrze ně nově objevit život a kvalitu jeho prožívání. Typicky se tak v knize prolíná svět lidí na okraji, o které se Guy stará, a svět spirituální se svými jiskrami krásy, naděje a smyslu. Vedle zcela konkrétních rad – hledání ticha, neotročení mobilům, skromnost v jídle, užívání volného času apod. – ukazuje i na zásadní obecné principy, které osvědčuje svou hlubokou životní zkušeností. Guy Gilbert je známý francouzský kněz a vychovatel delikventní mládeže. Z knih vydaných nakladatelstvím Portál jmenujme např. Bratr vyvržených, Evangelium svatého lotra, Srdce v ohni, Ať se ti život povede!, Partnerství, Štěstí, Pokora aj.


...t, čas umírat 2020; Na západní frontě klid 1967; Tři kamarádi 1962; Jiskra života 1969; Nebe nezná vyvolených 2005; Čas žít, čas umírat 2006; všech 17 knih autora ... Erich Maria Remarque - Wikipedie ... ... Karel Gott - Čas růží (Delilah) - YouTube ... t, čas umírat 2020; Na západní frontě klid 1967; Tři kamarádi 1962; Jiskra života 1969; Nebe nezná vyvolených 2005; Čas žít, čas umírat 2006; všech 17 knih autora. Podobné knihy. Na západní frontě klid 1967; Kniha Čas žít, čas umírat je v Karel Gott & Charlotte Ella Gottová - Srdce nehasnou (oficiální video) (German/English subtitles) - Duration: 4:35. SUPRAPHON 41,636,681 views Kniha: Čas žít, čas umírat Autor: Erich Maria Remarque Přidal(a): Aneta Břízová Druh: Epika Žánr: Román (psaný prózou) Téma: Válka a její skutečné zobrazení (utrpení a vztahy vojáků), změna morálních hodnot (manželka-rodina), společnost (politický systém) 50+ videos Play all Mix - Karel Gott - Čas růží (Delilah) YouTube KARE...SOUVISEJÍCÍ KNIHY