Nekonečné dny

Nekonečné dny - Claire Fullerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Claire Fullerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nekonečné dny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nekonečné dny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claire Fullerová. Číst Nekonečné dny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svět za Velkým předělem se propadl do nicoty i se všemi jeho obyvateli. Zůstali jen dva z nich – osmiletá Peggy a její podivínský otec. V rozpadlé chatce uprostřed hlubokých lesů se učí přežít z darů přírody, a hlavně se sebou navzájem. Pak se ale jednoho dne z lesa vynoří tajemný vousáč Reuben a Peggy začne poznávat, že všechno je možná docela jinak, než jak jí otec vtloukal do hlavy. Co když žádný konec světa nenastal? Co když její rodný dům v Londýně ještě stojí a matka v něm stále čeká na její návrat? Nekonečné dny je strhující příběh o temných stránkách člověka, ale i o krásách přírody, naději a přátelství.


...né dny book. Read 2,000 reviews from the world's largest community for readers ... Nekonečné dny | O2 Knihovna ... . Peggy je osm let, když ji otec James odveze z Londýna, kde dosud ž... Kniha Nekonečné dny Přidat komentář. Katka2382. 1 13. května. Tahle kniha se mi dostala v knihovně do ruky úplně náhodně.Popravdě se mi do ní ani moc nechtělo, ale velmi mile překvapila.Zvláštní atmosféra knihy mě ihned pohltila,taky si tedy myslim že tak dlouho by tam nevydrželi,ale co na tom.Konec jsem sice malinko ... Nekonečné dny. Přidat recenzi Autoři; Kategori ... Nekonečné dny - Claire Fullerová | Kniha na Alza.cz ... .Konec jsem sice malinko ... Nekonečné dny. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihláš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY