Pravítko a kružítko

Pravítko a kružítko - Andrew Sutton | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Andrew Sutton
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravítko a kružítko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pravítko a kružítko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Sutton. Číst Pravítko a kružítko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přímky a kružnice užívali lidé v umění, architektuře a matematice od nejstarších dob. Tyto jednoduché geometrické tvary pozorovali kolem sebe, později je byli schopni vyznačit pomocí provazu a nakonec přišli s jednoduchými nástroji: pravítkem a kružítkem. Tato unikátní kniha ukazuje, jak jsou geometrické konstrukce, užívané umělci, řemeslníky či architekty po staletí, nejen užitečné, ale i elegantní. Vstupte do světa geometrie bez měření.


... jak jsou tyto geometrické konstrukce, po staletí užívané umělci, řemeslníky či architekty, nejen užitečné, ale i elegantní ... Pravítka - SEVT.cz ... . Ostatně si to můžete vyzkoušet sami - neexistuje adekvátní náhrada za pravítko a kružítko na papíře. Vstupte do světa geometrie bez měření. Přenášení a porovnávání úseček (pomocí kružítka) , Geometrie pro 4.ročník, str. 36, úvod A Matýskova matematika. Loading... Unsubscribe from Matýskova matematika? Pravítko a kružítko. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bib ... Pravítko a kružítko: Praktické geometrické konsrtukce ... ... . Loading... Unsubscribe from Matýskova matematika? Pravítko a kružítko. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Naprosto dokonalá kniha pro nestárnoucí badatele ))) 17.02.2019 T. Havlíčková. Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Pokud svému potomku sháníte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY