Neohrožení: Úžasný příběh outsiderů z Leicester City

Neohrožení: Úžasný příběh outsiderů z Leicester City - Jonathan Northcroft | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jonathan Northcroft
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neohrožení: Úžasný příběh outsiderů z Leicester City.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neohrožení: Úžasný příběh outsiderů z Leicester City ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonathan Northcroft. Číst Neohrožení: Úžasný příběh outsiderů z Leicester City Online je nyní tak snadné!

POPIS


Neuvěřitelná cesta od jistého sestupu k vítězství v Premier League: největší úspěch v moderní éře fotbalu. Historie jedné neuvěřitelné fotbalové sezony od zpravodaje deníku The Sunday Times. Stadion King Power odpočítává poslední vteřiny do výkopu. Na hřišti hraje osamělý trumpetista tklivou melodii „Post Horn Gallop“, neoficiální hymnu Leicesteru City. Po zádech běhá mráz. Soupeř zajíkavě lapá po dechu. Je odpískáno, začíná hon. Z velké obrazovky na stadion shlížejí žhoucí liščí oči. Na stěnách září nápisy #Fearless (#Neohrožení). Leicester City byl vždycky trochu jiný klub, ale v sezoně 2015/2016 napsal příběh, který je v moderní fotbalové historii naprosto ojedinělý. Koho by to napadlo? Místo jistého sestupu šampionem Anglie? Na stadionu King Power se splnily sny všech malých klubu a nemožné se stalo skutečností.


...ení: Úžasný příběh outsiderů z Leicester City Jonathan Northcroft Nakladatel: Host 2017 Neohrožení ... fotbal | Knihkupec.com ... . 14,73 € ... Úžasný příběh outsiderů z Leicester City, největší zázrak v dějinách sportu ... Leicester City byl vždycky trochu jiný klub, ale v sezóně 2015/2016 napsal příběh, který je v moderní fotbalové historii naprosto ojedinělý. Koho by to napadlo? Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > L > Leicester City F ... Kniha Neohrožení. Úžasný příběh outsiderů z Leicester City ... ... .ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > L > Leicester City Football Club. Po zádech běhá mráz. Soupeř zajíkavě lapá po dechu. Je odpískáno, začíná hon. Z velké obrazovky na stadionu shlížejí žhoucí liščí oči. Na st...SOUVISEJÍCÍ KNIHY