Pravá sebeúcta

Pravá sebeúcta - Jim McManus | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jim McManus
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravá sebeúcta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pravá sebeúcta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jim McManus. Číst Pravá sebeúcta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor zastává dnes už rozšířený názor, že zdravá sebeúcta má nejen psychologický, ale i duchovní rozměr. Jeho kniha otevírá nové obzory, nabízí povzbuzení z Božího slova i jednoduchá praktická cvičení, jak na sobě v této oblasti pracovat. Pravá sebeúcta je totiž dar, jenž můžeme přijmout jen my sami, ale my sami se o něj též můžeme připravit. Zdravá sebeúcta s sebou nese mnohonásobné dobré ovoce, a naopak – nedostatek sebeúcty působí celkovou podlomenost člověka, ochromuje všechny jeho vztahy a bere mu chuť k životu.


... sebeúcta(McManus Jim) - Autor zastává dnes už rozšířený názor, že zdravá sebeúcta má nejen psychologický, ale i duchovní rozměr ... Kniha: Pravá sebeúcta (Jim McManus)(Jim McManus) za 10,88 ... ... . Jeho kniha otevírá nové obzory, nabízí povzbuzení z Božího slova i jednoduchá praktická cvičení, jak na sobě v této oblasti pracovat. Pravá sebeúcta je totiž dar, jenž můžeme přijmout jen my sami, ale my sami se o něj ... Pravá sebeúcta je totiž dar, jenž můžeme přijmout jen my sami, ale my sami se o něj též můžeme připravit. Zdravá sebeúcta s sebou nese mnohonásobné dobré ovoce, a naopak - nedostatek sebeúcty působí celkovou podlomenost člověka, ochromuje ... Pravá sebeúcta - Jim McManus — Kniha.cz ... . Zdravá sebeúcta s sebou nese mnohonásobné dobré ovoce, a naopak - nedostatek sebeúcty působí celkovou podlomenost člověka, ochromuje všechny jeho vztahy a bere mu chuť k životu. Pravá sebeúcta je totiž dar, jenž můžeme přijmout jen my sami, ale my sami se o něj též můžeme připravit. Zdravá sebeúcta ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY