Pohádky z Ementálu

Pohádky z Ementálu - David Jan Novotný | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Jan Novotný
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky z Ementálu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádky z Ementálu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Jan Novotný. Číst Pohádky z Ementálu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvacet pohádek, odehrávajících se od konce doby kamenné k začátku doby železné uvádí na pravou míru to, co se děti učí o pravěku. Kdo začal jako první chovat slepice, kdo začal jako první pěstovat obilí, péct chléb, vyrábět hrnce, splétat provazy, tkát a barvit plátno, malovat obrazy, vyrábět voňavé jitrnice? Byl to přece pračlověk Ementálský, žijící v údolí řeky Emme. Že o něm dějepisci jakživo neslyšeli? To mají z toho, že nečtou pohádky.


...ní pohádky pro větší i ty nejmenší děti ... Pohádky | Pipkin.cz ... . Sdílení. Sdílejte odkaz na tento pořad s přáteli na sociálních sítích. Pohádky z Ementálu Informace o obrázku. Zavřít. Pračlověk (ilustrační foto) Zdroj: Shutterstock Zavřít Epizoda pořadu. Archiv dětem. Myslíte si, že ze školy víte, jak se žilo v pravěku? Pusťte si naše čtení na pokračování a možná zjistíte, že to všechno mohlo být tak trochu jinak. ... Pohádky z Ementálu 1. díl. Český roz ... Pohádky z Ementálu - David Jan Novotný,Valerie Brůnová ... ... . ... Pohádky z Ementálu 1. díl. Český rozhlas. March 24 at 9:30 AM · Myslíte si, že víte, jak se žilo v pravěku? Díky příběhům lidí žijících na samém konci doby kamenné v údolí řeky Emme zjistíte, že to třeb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY