Iluminace 3/2016: Časopis pro teorii, historii a estetiku fimu

Iluminace 3/2016: Časopis pro teorii, historii a estetiku fimu - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Iluminace 3/2016: Časopis pro teorii, historii a estetiku fimu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Iluminace 3/2016: Časopis pro teorii, historii a estetiku fimu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Iluminace 3/2016: Časopis pro teorii, historii a estetiku fimu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí číslo Iluminace ročníku 2016 není vázáno žádným sjednocujícím tématem a zahrnuje tak studie a články aktuálního výzkumu z oblasti filmu a audiovizuálního průmyslu. Konkrétně jde o texty zabývající se etikou stahování, sekundárním trhem s filmovými kopiemi či domácími filmovými projekty z přelomu okupace a poválečného období. V rubrice analýza se věnujeme snímku Škola základ života, v rozhovoru diskutujeme s americkým historikem a kritikem umění Jamesem Elkinsem a naším hlasem z praxe je Charlie Phillips, jenž pro online verzi periodika The Guardian spravuje slot dokumentárních filmů.


...ace 3/2016 Skladem. Iluminace 3/2016: Časopis pro teorii, historii a estetiku fimu ... Mezi archeologii a historii | Sleviste.cz ... . Nakladatel: Národní filmový archiv 2017 žádné recenze. Sojka hlídačka ... Iluminace 3/2016 Časopis pro teorii, historii a estetiku fimu. Přidat recenzi Kategorie a témata; ... Iluminace 2/2016: Časopis pro teorii, historii a estetiku fimu. Nakladatel: Národní filmový archiv 2016 ... Iluminace 2/2016 Časopis pro teorii, historii a estetiku fimu. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; ... Nakupte knihy z ... Iluminace 2/2016 - kolektív autorov | Artforum ... ... . Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; ... Nakupte knihy z nakladatelství Národní ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY