Jedinečná dovolená Franka Derricka, 82 let

Jedinečná dovolená Franka Derricka, 82 let - J. B. Morrison | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
J. B. Morrison
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedinečná dovolená Franka Derricka, 82 let.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jedinečná dovolená Franka Derricka, 82 let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. B. Morrison. Číst Jedinečná dovolená Franka Derricka, 82 let Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přestože oslavil už 82. narozeniny, je stále plný elánu. Jeho dcera v Los Angeles prožívá špatné období, a tak Frank neváhá a opouští rodnou Anglii. Co na tom, že ještě nikdy neletěl letadlem. Autor je mistrným pozorovatelem a skvělým vypravěčem lidských příběhů, do nichž tak akorát dávkuje moudrost míšenou s břitkým anglickým humorem. Lehce úsměvné, optimistické i sladkobolné… takové je stáří v podání J. B. Morrisona.


...ná dovolená Franka Derricka, 82 let Autor: Morrison, J ... J. B. Morrison. Jedinečná dovolená Franka Derricka, 82 let ... ... . B. Nakladatel: MOBA EAN: 9788024374543 ISBN: 978-80-243-7454-3 Originál: Frank Derrick´s Holiday of a Lifetime Překlad: Krollová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20,5 cm ... Vypadá to pěkně pochmurně. Ale kniha známého britského rockera a spisovatele J. B. Morrisona Jedinečná dovolená Franka Derricka, 82 let, vůbec tragická není. Naopak, je plná laskavosti, břitkého vtipu a pochop ... RECENZE: „Smrtka má větší arzenál než KLDR." Staříkova ... ... . Naopak, je plná laskavosti, břitkého vtipu a pochopení pro slabosti blízkých. 251 Kč Jedinečná dovolená Franka Derricka, 82 let | J. B. Morrison . Jedinečná dovolená Franka Derricka, 82 let | Přestože oslavil už 82. narozeniny, je stále plný elánu.Jeho dcera v Los Angeles prožívá špatné ob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY