Laskavé pohádky od starého dubu

Laskavé pohádky od starého dubu - Zuzana Šestáková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Šestáková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Laskavé pohádky od starého dubu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Laskavé pohádky od starého dubu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Šestáková. Číst Laskavé pohádky od starého dubu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přečtěte si poetický a citlivě ilustrovaný příběh o tom, co dokáže opravdové přátelství a oddaná láska. Vítek je šťastný skřítek s velikým srdcem, který si užívá život plnými doušky a žasne nad jeho krásou. A co víc? Dovede vnímat laskavou moudrost starého dubu, který je jeho domovem. A protože na toho, kdo má veliké srdce, čeká i veliká láska, potká Vítek jednoho dne krásnou a něžnou Sněženku – vílu svého srdce. Originálně graficky zpracovanou prvotinu Zuzany Šestákové doprovázejí skvělé ilustrace Zuzany Osako, které dětem živě zprostředkovávají krásu lesa – stromů, rostlin i zvířat.


... pohádky od starého dubu kniha od autora Šestáková Zuzana ... Kniha Laskavé pohádky od starého dubu | Moja-Kniha.sk ... . Přečtěte si poetický a citlivě ilustrovaný příběh o tom, co dokáže opravdové přátelství a oddaná láska. Vítek je šťastný skřítek s velikým srdcem, který si užívá život plnými doušky a žasne nad jeho krásou. Kniha Laskavé pohádky od starého dubu je její prvotinou. Osako Zuzana. Zuzana Osako je výtvarnice, kterou fascinuje móda, folklór a životní příběhy. V módním světě se objevila nejdříve jako modelka, pozd ... Kniha: Laskavé pohádky od starého dubu | Knihy.ABZ.cz ... . V módním světě se objevila nejdříve jako modelka, později se věnovala oděvnímu designu a dnes je velmi úspěšnou a vyhledávanou ilustrátorkou. Laskavé pohádky od starého dubu 19.3.2020 Přečtěte si poetický a citlivě ilustrovaný příběh o tom, co dokáže opravdové přátelství a oddaná láska. Laskavé pohádky od starého dubu Autor: Šestáková...SOUVISEJÍCÍ KNIHY