Zasluhuje zemřít

Zasluhuje zemřít - Lisa Jackson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lisa Jackson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zasluhuje zemřít.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zasluhuje zemřít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Jackson. Číst Zasluhuje zemřít Online je nyní tak snadné!

POPIS


Můžete utíkat. Můžete se skrývat. Ale minulost vás stejně dostihne. Sleduje, jak se do vody pozvolna noří tělo té, kterou kdysi miloval. Už nikdy nebude tak krásná jako dřív, ale jemu to nevadí. Vzal si od ní totiž něco na památku. Není to ani tak suvenýr, jako spíše trofej. Protože trofeje patří vítězům. A on se bezpochyby cítí jako vítěz. Policistky Alvarezová a Pescoliová se obtížně sžívají s novým velitelem, v celém oddělení vražd panuje naprostý chaos. A do toho všeho přijde zpráva o nálezu mrtvého těla, kterému chybí prst. Alvarezová doufá, že zohyzdění oběti je výraz vrahovy zášti vůči mrtvé, nikoli známkou jeho šílenství. Doufá nadarmo, protože záhy je nalezeno další tělo. Vyšetřování brzy začne ukazovat na konkrétního podezřelého, ale s každým objeveným důkazem sílí v Pescoliové tísnivý pocit, že za tímto případem se skrývá mnohem víc, než se na první pohled jeví. Tento vrah přišel do Medvědího brodu proto, aby dokonal pomstu, kterou naplánoval už před lety. Kdo ještě si podle něj zasluhuje zemřít?


...asluhuje zemřít je šiestou v sérii Alvarezová & Pescoliová a pre znalcov týchto dvoch detektívok ide doslova o povinnú jazdu, pretože situácia v ich práci sa mení až príliš razantným spôsobom ... Zasluhuje zemřít - Apokryf.cz ... . "Pescoliová přikývla a zadívala se na mrtvou ženu. Přemýšlela, co se jí tak mohlo stát. Kniha Zasluhuje zemřít Přidat komentář. Pajuška59. 02. ledna. Další skvělá kniha od Lisy Jackson :) knihy od této autorky mám velmi ráda a tuto sérii obzvlášť. ... Zasluhuje zemřít (Václava Jančová , 13.7.2018) Odpovědět průměrná kniha (***) Mám od Lisy Jackson všechny kriminálky, které u nás vyšly a všechny se mi moc líbily, jen tato mně nezauja ... Zasluhuje zemřít / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . ... Zasluhuje zemřít (Václava Jančová , 13.7.2018) Odpovědět průměrná kniha (***) Mám od Lisy Jackson všechny kriminálky, které u nás vyšly a všechny se mi moc líbily, jen tato mně nezaujala tolik jako ostatní! Kniha 'Můžete utíkat. Mů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY