Epoch Times. Tělo a mysl – nerozlučné spojení

Epoch Times. Tělo a mysl – nerozlučné spojení - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Epoch Times. Tělo a mysl – nerozlučné spojení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Epoch Times. Tělo a mysl – nerozlučné spojení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Epoch Times. Tělo a mysl – nerozlučné spojení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nahlédněme společně do vztahů mezi chováním, myšlením člověka a stavem jeho fyzického těla. Nemoc nebo zdraví jsou stavy, za nimiž stojí konkrétní příčiny. Dokážeme ale určit, jaké příčiny to jsou? Celostní medicína vyžaduje aktivní účast člověka na jeho uzdravení. Hledá příčiny nemocí na straně toho, kdo onemocněl, v jeho životním stylu, chování a myšlení. Pochopení, že nemoc není pouze něco vnějšího, ale že vzniká také aktivní účastí člověka, vede k odlišnému řešení otázky, jak dosáhnout a udržet si zdraví a harmonii při výzvách každodenního životního koloběhu.


...lní vydání Epoch Times: Tělo a mysl - nerozlučné spojení Nahlédněme společně do vztahů mezi chováním a myšlením člověka a stavem jeho fyzického těla ... Učení Fa přednesené na konferenci Fa v New Yorku u ... ... . Nemoc nebo zdraví jsou různé stavy a každý má za sebou nutně nějaké příčiny. Epoch Times. Tělo a mysl - nerozlučné spojení ... Epoch Times. Tělo a mysl - nerozlučné spojení Nakladatel: Milan Kajínek EAN: ISBN: Popis: 1× kniha, sešitová, 51 stran, česky Rozměry: 23 × 28 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) ... Tělo a mysl - nerozlučné spojení. Epoch Times ČR | 7. 11. 2016 . Celostní medicína vyžaduje aktivní účast člověka na jeho uzdravení. Hled ... Epoch Times | Tibet v Brně - orientální obchod ... . vydání) ... Tělo a mysl - nerozlučné spojení. Epoch Times ČR | 7. 11. 2016 . Celostní medicína vyžaduje aktivní účast člověka na jeho uzdravení. Hledá příčiny nemocí na straně toho, kdo onemocněl, v jeho životním stylu, chování a myšlení. Pochopení...SOUVISEJÍCÍ KNIHY