Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie

Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie - Cesare Lombroso | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cesare Lombroso
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cesare Lombroso. Číst Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dílo obsahuje souhrn nejdůležitějších poznatků evropských vědeckých osobností nové školy inspirovaných Lombrosovým revolučním opusem Člověk - zločinec. V první části autor představuje nové objevy na poli antropologie, anatomie a duševních nemocí zločinných mužů a žen. Druhá část je souborem pojednání v oblasti trestně právní, zabývá se povahou zločince a možnostmi, jak rozlišit zločince ještě schopné nápravy a duševně nemocné od vrozených zločinných typů. Ve třetí, nejobsažnější části díla, posuzuje Lombroso zločinnost jako sociologický problém, zabývá se etiologií příčin jeho nárůstu. Zkoumá chování, tělesné funkce, tetování zločinců i palimpsesty na vězeňských zdech, hodnotí výsledky nápravy v jednotlivých typech zařízení, propaguje systémy alternativní ke stávajícím celulárním vězením.


...ější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie Autor: Lombroso, Cesare Nakladatel: Academia EAN: 9788020026040 ISBN: 978-80-200-2604- Originál: Le piu recenti scoperte ed applicazioni della psichiatria ed antropologia criminale Překlad: Kniežová, Hana Popis: 1× kniha, vázaná, 528 stran, česky Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie: Cesare Lombroso ... Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminální ... ... . Marco Ezechia Lombroso (zvaný Cesare), lékař, psychiatr, antropolog a sociolog, spolutvůrce prvního italského trestního kodexu a zdravotník, se narodil 6. listopadu 1835. Během svého života se stal vůdčí vědeckou osobností, patřil mezi nejvlivnější a nejdůležitější ... Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a krimi ... Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické ... ... . Marco Ezechia Lombroso (zvaný Cesare), lékař, psychiatr, antropolog a sociolog, spolutvůrce prvního italského trestního kodexu a zdravotník, se narodil 6. listopadu 1835. Během svého života se stal vůdčí vědeckou osobností, patřil mezi nejvlivnější a nejdůležitější ... Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a krimi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY