Archa zrůd

Archa zrůd - Pavel Fritz | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Fritz
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Archa zrůd.pdf


Chcete si knihu přečíst?Archa zrůd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Fritz. Číst Archa zrůd Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děj třinácti vědeckofantastických a hororových povídek vás zanese na ta nejznepokojivější místa v nejtemnějších propastech vesmíru i na naší mateřské planetě. Stanete se svědky odkrývání šokujících mimozemských artefaktů, prozkoumáte záhadné vraky, navštívíte Hotel nekonečno, maják na konci galaxie i bavorský klášter sužovaný děsivým zlem. S bandou desperátů budete hledat poklad Černého Lombarďana a zaskočí vás velmi podivný úkol pro britské agenty s povolením zabíjet. Příjemnou cestu do pekel!


...zrůd 4,5/5 - Zajímavá povídka, která, ze začátku vytváří více otázek než odpovědí ... Kniha Archa zrůd - Pavel Fritz | knizniklub.cz ... . Konec je pak mírně šokující, ale vlastně vám to dá smysl. 11. Kledba ticha 3,5/4 - Líbí se mi jak Pavel Fritz nezapomíná na zvířata a oni nezapomínajjí na nás. Všechny informace o produktu Kniha Archa zrůd, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Archa zrůd. Archa zrůd od 158 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Pavel Fritz: Archa zrůd. 36 dceru ... Archa zrůd | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Pavel Fritz: Archa zrůd. 36 dceru, která ho od puberty nesnášela. Zatímco ženě odpustil už proto, že sám nebyl dvakrát příjemným člověkem, dceři odpustit nedokázal. Tu jedinou hýčkal a rozmazloval, alespoň dokud byla roztomilým, okatým stvořením, co mu říkalo táto. Pak ji proklel ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY