Jidáš

Jidáš - Astrid Holleeder | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Astrid Holleeder
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jidáš.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jidáš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Astrid Holleeder. Číst Jidáš Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 2013 se Astrid a Sonja Holleederovy rozhodnou udělat něco, co nikdo nepovažuje za možné: postaví se svému bratru Willemu, který se po propuštění z vězení v roce 2012 stal holandskou "kriminální celebritou". Uveřejňují velmi kontroverzní prohlášení, stejně jako jeho bývalá přítelkyně Sandra den Hartog, která jdou proti němu. Dne 24. března 2015 byly v jedné populární talkshow odvysílány šokující nahrávky, které odstartovaly pád nedotknutelného Willema Holleedera. To, co ví jen málokdo, je, že Willem Holleeder svou rodinu terorizoval již více než 30 let, vyhrožoval a vydíral, stejně jako jejich otec-alkoholik, který pracoval pro Heineken. Jeho despotickému chování nikdo neunikl. Tato jedinečná kniha popisuje únos a jeho dopady na všechny členy rodiny.


...Iškariotský, (hebrejsky יהודה איש־קריות, Jehuda iš Karijot, doslova Jehuda (muž) z Karijot) je biblická novozákonní postava ... Proč Jidáš zradil Ježíše? - GotQuestions.org ... ... D-Fit JIDÁŠ - Posts | Facebook ... Iškariotský, (hebrejsky יהודה איש־קריות, Jehuda iš Karijot, doslova Jehuda (muž) z Karijot) je biblická novozákonní postava. Šlo o jednoho z 12 původních apoštolů Ježíše Krista, který svého mistra zradil a umožnil jeho zatčení. V biblických textech j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY