Playground: Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce?

Playground: Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce? - Lars Kepler | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lars Kepler
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Playground: Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Playground: Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lars Kepler. Číst Playground: Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přístavní město plné násilí je nebezpečné místo. A ze všeho nejnebezpečnější je dětské hřiště. Jasmin Pascalová-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na celých čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, načež je znovu přivedena k životu. Po probuzení mluví o své zkušenosti z klinické smrti: byla převezena do tajemného přístavního města, které představuje přechod mezi životem a smrtí a panuje v něm krutý a nespravedlivý systém. Jasmin je ze svých zážitků zmatená a rozrušená. Co se jí stalo během těch vzácných vteřin, kdy se jí zastavilo srdce? A jak se jí podařilo z města uniknout a vrátit se do života?


...nd | Lars Kepler. Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce? Jasmin Pascalová Andersonová má hodnost poručíka švédské armády ... Kniha Playground - Lars Kepler | knizniklub.cz ... . Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Playground: Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce? Lars Kepler Nakladatel: Host 2017 Počet stran: 434, Cena: 293 Kč, Rok vydání: 2016, Nakladatelství: HOST, Co se stane během těch vzácných vteřin, když se zastaví srdce? Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce? Jasmin Pascalová-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce... Co se stane během těch vzác ... Playground / Nejlevnější knihy ... . Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce... Co se stane během těch vzácných vteřin,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY