LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte

LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte - Tess Vigeland | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tess Vigeland
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte.pdf


Chcete si knihu přečíst?LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tess Vigeland. Číst LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skok do neznáma. Tak lze popsat odchod z práce v okamžiku, kdy nemáte záložní plán, jinou pracovní nabídku či rozjetý vlastní business. Přesto se občas tento skok, ať už úmyslně anebo zcela nečekaně, nevyhne velké většině lidí. Jak se s tím vyrovnat? Jak si udržet svůj životní standard a přečkat období nejistoty? I v takové situaci můžete žít svůj život naplno a celá zkušenost vás může značně obohatit. Kniha LEAP prakticky popisuje i řadu možností jak se uchytit jako freelancer a nastartovat novou kariéru z pohodlí domova a nezávisle na jiných. Práce na volné noze může být právě tím správným krokem i pro vás.


...dejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte Autor: Vigeland, Tess Nakladatel: IMPOSSIBLE, s ... záložní - ABZ slovník českých synonym ... .r.o. EAN: 9788087673263 ISBN: 978-80-87673-26-3 Originál: LEAP - Leaving job with No Plan B to Find th Career and Life You Really Want Překlad: Čtrnáct, Marek Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: Kniha LEAP prakticky popisuje i řadu možností jak se uchytit jako freelancer a nastartovat novou kariéru z pohodlí domova a nezávisle na jiných. Práce na volné noze může být právě tím správným krokem i pro vás. (Odejděte z práce a ž ... LEAP (Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte ... ... . Práce na volné noze může být právě tím správným krokem i pro vás. (Odejděte z práce a žijte ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY