Běžím si životem

Běžím si životem - Jaroslava Ester Evangelu | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Ester Evangelu
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Běžím si životem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Běžím si životem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Ester Evangelu. Číst Běžím si životem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přinášíme vám první interaktivní knihu básní na českém a dost možná, že i světovém knižním trhu. Překvapuje čtenáře realisticky snovým podáním syrovosti života a zároveň mu dává prostor k realizaci sebe samého. Přitom zažívá krkolomnou cestu nahoru a dolů závratnou rychlostí na horské dráze života. Dalším zajímavým faktorem je vysoká míra ztotožnění čtenáře s tím, s čím se v knize setkává. To však není všechno. Skrývá se tu překvapení v podobě výtvarných reakcí k jednotlivým básním, se kterými může čtenář dále pracovat. Celý obsah je dynamicky propojen s internetovými stránkami. Posouvá českou poetickou scénu do zcela nové dimenze – vstříc generacím, které už tolik knihy nečtou a vrací je zpět do hry.


... si životem - Nakladatelství Handpicked Publishing, Brno ... Běžím, tedy jsem • RESPEKT ... . 180 likes. První a ojedinělá interaktivní sbírka básní Přinášíme vám první interaktivní knihu básní na českém a dost možná, že i světovém knižním trhu. Překvapuje čtenáře realisticky snovým podáním syrovosti života a zároveň mu dává prostor k realizaci... Kniha: Běžím si životem - Jaroslava Ester Evangelu. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále pln ... Běžím si životem - Knihy.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... " Běžím si životem" je vyjímečná kniha. Obsahuje totiž nejen básně, ale i výtvarné reakce na ně. Tím to však n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY