Přehled vývoje historických stavebních konstrukcí

Přehled vývoje historických stavebních konstrukcí - Jiří Škabrada | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Škabrada
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Přehled vývoje historických stavebních konstrukcí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přehled vývoje historických stavebních konstrukcí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Škabrada. Číst Přehled vývoje historických stavebních konstrukcí Online je nyní tak snadné!

POPIS


V odborné literatuře, zabývající se historickými konstrukcemi jako "abecedou" poznávání historických staveb (tedy klíčové součásti hmotné kultury a památkového fondu) chybělo dosud stručné a přehledné shrnutí základních informací; tuto mezeru se snaží publikace vyplnit. Uspořádána je v obvyklém pořadí počínaje základními konstrukcemi (stěnové svislé - zdivo, dřevěné stěny, hlína a lepenice, vodorovné - stropy, klenby) přes schodiště, krovy a vytápění až k doplňkům staveb (dveře, okna, podlahy a dlažby, zábradlí a mříže) a úpravě jejich povrchů. Základním hlediskem textu je vývoj popisovaného jevu v časovém postupu, a to pokud možno včetně podmíněnosti dalšími vazbami ("postup" konstrukcí od vyššího sociálního prostředí až k přežívání jednodušších archaických forem na venkově - lidová architektura). Obrazový doprovod tvoří výběr téměř 350 barevných fotografií.


...vejte knihu Přehled vývoje historických stavebních konstrukcí v internetovém knihkupectví Megaknihy ... PDF Informační centrum České komory autorizovaných inženýrů a ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Podrobný popis produktu Přehled vývoje historických stavebních konstrukcí V odborné literatuře, zabývající se historickými konstrukcemi jako "abecedou" poznávání historických staveb (tedy klíčové součásti hmotné kultury a památkového fondu) chybělo dosud stručné a přehledné shrnutí základních informací; tuto mezeru se snaží publikace vyplnit. Přehled vývoje historických stavebních konstrukcí Autor: Škabrada, Jiří Nakladatel: Univerzita P ... Přehled vývoje historických stavebních konstrukcí ... . Přehled vývoje historických stavebních konstrukcí Autor: Škabrada, Jiří Nakladatel: Univerzita Pardubice EAN: 9788073959920 ISBN: 978-80-7395-992- Popis: 1× kniha, vázaná, 130 stran, česky Rozměry: 29,8 × 21,2 cm Rok vydání: 2016...SOUVISEJÍCÍ KNIHY