Barvy minulosti

Barvy minulosti - Stanislav Struhar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Struhar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Barvy minulosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Barvy minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Struhar. Číst Barvy minulosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stanislav Struhar (1964) je jedním z moderních rakouských vypravěčů současnosti. Narodil se v Gottwaldově, dnešním Zlíně, a v roce 1988 emigroval spolu s manželkou do Rakouska. Debutoval v Rakousku básnickou trilogií Stará zahrada, v dalších letech publikoval prozaická díla. V České republice vyšly jeho rané romány Rukopis a Opuštěná zahrada, po nich následovaly české překlady již německy psaných děl Hledání štěstí, Cizinky, Váha světla a Důvěrně známé hvězdy domova. Patří k nepřehlédnutelným německy píšícím spisovatelům českého původu, jeho literární tvorba je podporována stipendii a získala řadu uznání. Žije ve Vídni. Kniha Barvy minulosti představuje tři jemně komponované povídky, zachycující křehkost lidských osudů na pozadí působivé krásy severní Itálie, jižní Francie a Vídně. Práci na povídkách podpořilo tvůrčími spisovatelskými stipendii rakouské Spolkové ministerstvo pro výuku, umění a kulturu.


...í výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Barvy minulosti od Stanislav Struhar ... Vysoce kvalitní barvy a laky ve spreji pro snadné a rychlé ... ... . Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Barvy na vlasy. Barvy na vlasy BEZ AMONIAKU. Barvy na řasy a obočí ... Všechny informace o produktu Kniha Barvy minulosti - Stanislav Struhar, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Barvy minulosti - Stanislav Struhar. Kniha Barvy minulosti představuje tři jemně komponované povídky, zachycující křehkost lidských osudů na pozadí působivé krásy severní Itálie, jižní Francie a Vídně. Sdílet 0. kategorie E-knihy » Světová beletrie. Nakladatel Volvox Globator datum vydání ... ... Barvy minulosti - Stanislav Struhar od 166 Kč - Heureka.cz ... . Sdílet 0. kategorie E-knihy » Světová beletrie. Nakladatel Volvox Globator datum vydání ... Kniha Barvy minulosti představuje tři jemně komponované povídky, zachycující křehkost lidských osudů na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY