Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy

Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy - Rudolf Steiner, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Steiner,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Steiner,. Číst Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Společná kniha Rudolfa Steinera a Ity Wegmanové představuje zásadní dílo, jež nastiňuje hlavní perspektivy rozvoje medicíny, obohacené o anthroposofické vědomosti. Nejde o opozici vůči klasickému lékařství, nýbrž o takové uchopení léčebného umění, které na jedné straně přijímá přírodovědecké metody, na druhé straně je však doplňuje o metody vycházející z pojímání člověka jako ducha, duše i těla, z trojčlennosti jeho fyzické bytosti i sounáležitosti s kosmem. Z tohoto hlediska poukazuje na procesy v organismu, které vedou ke vzniku nemocí, a líčí příčiny a průběh vybraných onemocnění. Popisuje léčebné postupy na základě poznání přírodních substancí i konkrétní léčiva a jejich působení na jednotlivé orgány a soustavy. Kniha, která vychází již podruhé (ovšem v novém překladu), je určena všem, kdo cítí odpovědnost za celkové zdraví člověka.


... pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy Autor: Steiner, Rudolf a Wegmanová, Ita Nakladatel: Fabula EAN: 9788087635506 ISBN: 978-80-87635-50-6 Originál: Grundlegendes für eine Erweiterung der Heilkunst nach geisteswissenschaftlichen Erkenntnissen Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: Kniha: Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy - Rudolf Steiner; Ita Wegmanová; Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Ita Wegmanová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy autor: Steiner Rudolf, Wegmanov ... Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Základy pro rozšíření léčebného umění podle poznatků duchovní vědy autor: Steiner Rudolf, Wegmanov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY