Mozek v kondici: Netušená síla střevních mikrobů a cesta ke svěžímu mozku

Mozek v kondici: Netušená síla střevních mikrobů a cesta ke svěžímu mozku - David Perlmutter | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Perlmutter
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mozek v kondici: Netušená síla střevních mikrobů a cesta ke svěžímu mozku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mozek v kondici: Netušená síla střevních mikrobů a cesta ke svěžímu mozku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Perlmutter. Číst Mozek v kondici: Netušená síla střevních mikrobů a cesta ke svěžímu mozku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Počet diagnóz autismu, ADHD či demence v posledních letech strmě stoupá, deprese trápí každého desátého, bolest hlavy každého druhého z nás. Revoluce v léčení psychoneurologických poruch je však na spadnutí. Nejnovější výzkum dokazuje úzkou, příčinnou souvislost mezi kondicí mozku a stavem střevního mikrobiomu, tedy zdravím nejmenších obyvatel lidských útrob, jichž je desetkrát více než tělesných buněk. Na základě souvislostí mezi zvoleným životním stylem, stavem trávicího traktu a zdravím mozku stanoví autor několik jednoduchých způsobů, jak zlepšit kondici vyšší nervové soustavy. Cesta ke zdravému mozku vede přes prostou změnu jídelníčku a zachování programu šesti postupných kroků, o nichž se v knize dočtete.


...kondici. david perlmutter. ve spolupráci ... Mozek v kondici | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . s kristin lobergovou. mozeK. v K onDIcI. Netušená síla. střevních mikrobů . a cesta. ke svěžímu mozku. PŘELOŽILA BARBORA CHRUDINOVÁ. Tato kniha nemá nahradit odbornou . zdravotní péči, pouze ji doplňuje. Pokud se . potýkáte se zdravotním problémem . nebo máte podezření ... Mozek v kondici book. Read 588 reviews from the world's largest community for readers. Počet diagnóz autismu, ADHD či demen ... Kniha Mozek v kondici: Netušená síla střevních mikrobů a ... ... . Počet diagnóz autismu, ADHD či demence v posledních letech strmě s... Podtitul: Netušená síla střevních mikrobů a cesta ke svěžímu mozku Knížka dokládá úzkou souvislost mezi činností lidského mozku a funkcemi trávicí soustavy. Autorem je americký neurolog, specialista na prevenci neurodegenerativních onemocnění. Moučný mozek 2014; Mozek v kondici: Netušená síla střevních mikrobů a cesta k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY