Dospělost je mýtus: Sbírka komiksů "Sarah's Scribbles"

Dospělost je mýtus: Sbírka komiksů

INFORMACE

AUTOR
Sarah Andersenová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dospělost je mýtus: Sbírka komiksů "Sarah's Scribbles".pdf


Chcete si knihu přečíst?Dospělost je mýtus: Sbírka komiksů "Sarah's Scribbles" ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Andersenová. Číst Dospělost je mýtus: Sbírka komiksů "Sarah's Scribbles" Online je nyní tak snadné!





POPIS


Internetová senzace v knižní podobě! Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života.


...ost je mýtus. Kdo napsal knihu Dospělost je mýtus? Autorem je Sarah Andersen ... Kočky útočí. Sbírka komiksů Sarah's Scribbles - Sarah ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Dospělost je mýtus Autor: Andersenová, Sarah Nakladatel: CooBoo EAN: 9788075442192 ISBN: 978-80-7544-219-2 Originál: Adulthood is a Myth Překlad: Bičíková, Romana a Bičíková, Zuzana Popis: 1× kniha, brožovaná, 112 stran, česky Rozměry: 16,7 × 20,5 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Dospělost je mýtus / Sbírka komiksů "Sarah´s Scribbles" - Sara ... Dospělost je mýtus | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vydání) Dospělost je mýtus / Sbírka komiksů "Sarah´s Scribbles" - Sarah Andersenová ... Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet ... Dospělost je mýtus . 4.4 | ...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY