Temná tání

Temná tání - Kate A. Boormanová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kate A. Boormanová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná tání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temná tání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate A. Boormanová. Číst Temná tání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rada padla. Přišlo tání… Svět za Emmelininou pevností čeká. Po pádu rady může Emmeline konečně následovat své sny a vydat se spolu s novou kamarádkou Matisou a milovaným Kanem za svobodou, do divočiny, do neznáma. Do nebezpečí. Tajemství, které zajistilo Matisiným lidem mír po generace, bylo prozrazeno. Nově příchozí uplatňují nárok na zemi a přinášejí s sebou nepředstavitelné hrůzy. Emmeline slíbila, že Matise pomůže její lid varovat, ale na cestě se stále setkává s novými nebezpečími. Bojovné klany, otrokáři, kolonisté, nemoci i přírodní katastrofy na každém kroku… Emmeline začíná pochybovat o všem, co se kdy naučila a co zná. Neudělala chybu, když opustila osadu? A může její vztah s Kanem tohle martyrium vůbec přežít? Brzy se ocitne před neřešitelnou volbou: opustit kamarádku, která jí zachránila život, nebo se vzdát kluka, kterého miluje?


...ání přinášejí mnohem více akce a vzrušení a na mě už v knohovně čeká závěrečný díl, který mi, jak doufám pomůže takříkajíc "rozseknout" můj názor na tuto sérii ... Kate A. Boorman - Megaknihy.cz ... . 1 2. Doporučujeme. Čáry života. Moře nestvůr. Světlo a stíny. Prokletí Titánů ... TEMNÁ TÁNÍ Zjistíme, jak se naše sny propojí a jak bychom s jejich pomocí mohly zabránit smrti. Pohrávám si s balsamorhizou. Roste sice i poblíž naší pevnosti, ale já si nemůžu ... Temná tání 299 Kč 209 Kč plně bez DPH kniha/učebnice je z druhé ruky a proto může obsahovat podtržené věty , z ... Kate A. Boormanová: Temná tání — ukázka by Host ... ... . Roste sice i poblíž naší pevnosti, ale já si nemůžu ... Temná tání 299 Kč 209 Kč plně bez DPH kniha/učebnice je z druhé ruky a proto může obsahovat podtržené věty , zajímavosti a jevit známky opotřebení temná tání. temná. tání . host. Kate A. Boormanová. Kate A. Boormanová. rada padla. přišlo tání. Svět za hra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY