Fyziologie

Fyziologie - Richard Rokyta, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Rokyta,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fyziologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fyziologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Rokyta,. Číst Fyziologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


iž třetí vydání oblíbené učebnice fyziologie je určeno medikům, ale je vhodné také pro bakalářské studium ošetřovatelství a pro přírodovědné, pedagogické a tělovýchovné obory. V novém, přepracovaném vydání autoři přehledně a stručnou, přístupnou formou vysvětlují zákonitosti fyziologických pochodů v lidském organismu v normálním i patologickém procesu, a to s využitím nejnovějších výsledků ze všech souvisejících medicínských oborů.


...yziologie (z řeckého φύσις fýsis ‚živá příroda' a λόγος lógos ‚nauka', ‚věda') je biologický a lékařský vědní obor, který studuje fungování živých organismů a procesy, jež v nich probíhají na úrovni buněk, tkání resp ... Fyziologie - Richard Rokyta | Databáze knih ... . pletiv, orgánů a orgánových soustav i celých organismů.Používá především fyzikální a biochemické metody, na ... This page was last edited on 22 April 2019, at 16:53. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-S ... Fyziologie - Wikipedie ... . Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. Grada fyziologie a patologicka fyziologie pro klinickou praxi rokyta r. Rozhovo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY