Kamenná opice: Čtvrtý případ Lincolma Rhyma

Kamenná opice: Čtvrtý případ Lincolma Rhyma - Jeffery Deaver | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jeffery Deaver
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Kamenná opice: Čtvrtý případ Lincolma Rhyma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kamenná opice: Čtvrtý případ Lincolma Rhyma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffery Deaver. Číst Kamenná opice: Čtvrtý případ Lincolma Rhyma Online je nyní tak snadné!

POPIS


K přístavu Orient Point na Long Islandu se blíží velká čínská nákladní loď s uprchlíky a lidskými otroky. Lincolnu Rhymovi a jeho týmu včetně Amélie Sachsové se podařilo zjistit, že na palubě se nachází i mezinárodně hledaný zločinec Ju Lin zvaný Duch. Ju Lin pracuje jako „še-tchou", což je čínský výraz pro „hadí hlavu" – profesionálního pašeráka lidí. Kromě toho je Duch také vrah, kterého hledají úřady v USA i v zahraničí, a právě to je důvod, proč se dal Rhymův vyšetřovací tým znovu dohromady. Pobřežní hlídka se vydává Ducha zatknout, avšak loď podle všeho záměrně exploduje a Duch uniká na voru. Na pevninu se však dostávají také další dva vory, což Duch vnímá jako ohrožení vlastní osoby a začíná postupně vraždit někdejší spolupasažéry. Dvě rodiny naštěstí jeho běsnění přežijí a Duch mizí ve spletitém labyrintu čínské čtvrti v New Yorku, kde se mu dostává podpory podsvětí. Lincoln s Amélií vyrážejí na zběsilý závod o jeho dopadení, přičemž musejí vyhledat a ochránit rodiny, jež přežily, a vykořenit Duchovy komplice. Lincolnovi nezbývá než se plně ponořit do čínské kultury, chce-li odhalit stopy, které ho nakonec dovedou k úspěchu..., anebo ke smrti. Díky dějovým zvratům a zběsilému tempu, na které má již Jeffery Deaver bezmála monopol, a také díky opětovnému návratu jeho nejoblíbenějšího hrdiny Lincolna Rhyma, je kniha Kamenná opice opravdovou lahůdkou pro milovníky tohoto žánru.


... opice: Čtvrtý případ Lincolma Rhyma Jeffery Deaver Nakladatel: OneHotBook Kamenná opice: Čtvrtý případ Lincolma Rhyma Jeffery Deaver Nakladatel: Domino 2016 Všechny informace o produktu Kniha Kamenná opice ... Jeffery Deaver | Gorila ... . Čtvrtý případ Lincolma Rhyma - Jeffery Deaver, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kamenná opice. Čtvrtý případ Lincolma Rhyma - Jeffery Deaver. ANOTACE: Čtvrtý a šestý případ Lincolna Rhymea v novém vydání… Kamenná opice K přístavu Orient Point na Long Islandu se blíží velká čínská nákladní loď s uprchlíky a lidskými otroky. Lincoln ... Kamenná opice | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ANOTACE: Čtvrtý a šestý případ Lincolna Rhymea v novém vydání… Kamenná opice K přístavu Orient Point na Long Islandu se blíží velká čínská nákladní loď s uprchlíky a lidskými otroky. Lincolnu Rhymovi a jeho týmu včetně Amélie Sachsové se podařilo zjistit, že na palubě se nachází i mezinárodně hledaný zločinec Ju Lin zvaný Duch. K...SOUVISEJÍCÍ KNIHY