Dáma s prošlou zárukou

Dáma s prošlou zárukou - Marcela Mlynářová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marcela Mlynářová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dáma s prošlou zárukou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dáma s prošlou zárukou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Mlynářová. Číst Dáma s prošlou zárukou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další kniha oblíbené autorky, v níž s osobitým humorem a nadhledem líčí své názory, zážitky s rodinou a na milované chalupě. Optimismus a dobrou náladu neztrácí ani při jednání s úřady po smrti své maminky, i když k tomu musí vynaložit hodně sil. S vervou se pustí do přestavby bytu a energie ji neopouští ani při cestování po milované Šumavě a jiných místech Česka. Život vnímá vždy radostně a snaží se především vidět krásy, které stále nabízí. A dobrou náladou dokáže přinášet radost také svým čtenářům.


...zíte se zde: KnihyLevneOnline.cz-Knihovny-Dáma s prošlou zárukou ... únor 2017 :: Městská knihovna Hodonín ... . Dáma s prošlou zárukou. Autor: Marcela Mlýnařová ... Kniha Dáma s prošlou zárukou Přidat komentář. Hakl54. 2 13.05.2019. S další přečtenou knihou zjišťuji, že se paní Mlynářová opakuje, nic nového její knihy už nepřináší. ... Hledáte Dáma s prošlou zárukou od Marcela Mlynářová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Podobné jednotky. Rozcouraná duše / Hl ... Dáma s prošlou zárukou - Marcela Mlynářová | KOSMAS.cz ... ... . 33 prodejen po celé ČR Podobné jednotky. Rozcouraná duše / Hlavní autor: Mlynářová, Marcela, 1948- Vydáno: (2017) Kdo neharaší, není chlap / Hlavní autor: Mlynářová, Marcela ... Další kniha oblíbené autorky, v níž s o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY