Vůdce smečky: Láskyplné vedení v rodině

Vůdce smečky: Láskyplné vedení v rodině - Jesper Juul | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jesper Juul
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vůdce smečky: Láskyplné vedení v rodině.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vůdce smečky: Láskyplné vedení v rodině ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jesper Juul. Číst Vůdce smečky: Láskyplné vedení v rodině Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro děti nemůže být nic lepšího než rodiče, kteří láskyplně vnímají svou vůdčí roli v rodině. Rodiče, kteří umí činit jasná rozhodnutí, a to i ta nepopulární, a kteří zároveň dovedou svá rozhodnutí obhájit a dětem je srozumitelně vysvětlit. Zkušený rodinný terapeut Jesper Juul povzbuzuje matky i otce, aby vyvinuli takové metody a návyky výchovy, kterým snadno porozumí všechny děti - batolata, školáci, teenageři – a v neposlední řadě i samotní rodiče.Jesper Juul je mezinárodně uznávaný rodinný terapeut, pedagog a autor několika bestsellerů s aktivitami ve více než 15 zemích po celém světě. Je zakladatelem a ředitelem Family-lab International – organizace nabízející semináře, přednášky, workshopy a poradenství rodičům, rodinám i veřejným organizacím.


...mečky: Láskyplné vedení v rodině. Jesper Juul ... Dítě v náhradní rodině ... . Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Pro děti nemůže být nic lepšího než rodiče, kteří láskyplně vnímají svou vůdčí roli v rodině. ... Vůdce smečky: Láskyplné vedení v rodině Autor: Juul, Jesper Nakladatel: Omega EAN: 9788073904616 ISBN: 978-80-7390-461-6 Originál: Leitwölfe sein: Liebevolle Führung in der Familie Překlad: Dan, Zdeněk Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Kniha: Vůdce smečky - Láskyplné ve ... Vůdce smečky: Láskyplné vedení v rodině - Jesper Juul ... ... . vydání) Kniha: Vůdce smečky - Láskyplné vedení v rodině - Jesper Juul. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Podtit...SOUVISEJÍCÍ KNIHY