V poutech rozkoše: Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivních sexuálních prožitků

V poutech rozkoše: Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivních sexuálních prožitků - Jaya | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaya
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
V poutech rozkoše: Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivních sexuálních prožitků.pdf


Chcete si knihu přečíst?V poutech rozkoše: Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivních sexuálních prožitků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaya. Číst V poutech rozkoše: Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivních sexuálních prožitků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha vám poskytne návod na vzrušující a hravé praktiky, s jejichž pomocí do svého ložnicového repertoáru začleníte prvky hry na nadvládu, poutání a intenzivní prožitek. To, co se naučíte, vám pomůže zpestřit milostný život a dosáhnout vysokého stupně neobyčejné sexuální extáze. Zároveň si vylepšíte vztah a celkové propojení a soulad s partnerem. Ze zkušenosti vím, že provozování perverzního sexu vás nabije silou i v životě mimo ložnici. Knihu V poutech rozkoše jsem naplnila hromadou tipů, nástrojů a technik, které vám okoření sexuální život. Ten vás pak bude daleko více a déle naplňovat. Od vás očekávám, že se o vše podělíte s přáteli halasným zvoláním: „Tady je opravdická nálož sexu a la Padesát odstínů!“ Poskytuji vám svolení k tomu, abyste se odvážili vykročit za hranice svých sexuálních představ. Dovoluji vám prožít úžasnou vášeň, pochopit vlastní erotickou podstatu, najít v sobě soucit k ostatním a napojení na druhého, požádat o to, co v ložnici chcete, a překonat překážky, které vám mohou bránit v dosažení jedinečné rozkoše. A v průběhu toho všeho si užít spoustu legrace.


... poutech rozkoše - Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivních sexuálních prožitků - Jaya Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS či aktualizovanou Zásilkovnou ... perverze, perverse - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . V poutech rozkoše: Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivních sexuálních prožitků Jaya Nakladatel: Synergie 2016 Všechny informace o produktu Kniha V poutech rozkoše - Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivních sexuálních prožitků - Jaiya, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze V poutech rozkoše - Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivních sexuálních prožitků - Jaiya. Podnázev: Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivn ... Na vlnách erotiky - knihy, u kterých se budete i červenat ... ... . Podnázev: Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY