To chce zloděje

To chce zloděje - Kay Hooper | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kay Hooper
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
To chce zloděje.pdf


Chcete si knihu přečíst?To chce zloděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kay Hooper. Číst To chce zloděje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor bestsellerů Kay Hooper přináší příběh hazardního hráče, který – zdá se – už nemůže nic překvapit, a ženy, která ho učí, co to znamená riskovat vše. Život Jennifer Chantry se převrátil naruby, když její otec přišel o své rodinné plantáže Belle Retour v pošetilé sázce. A teď, když zemřel, si Jennifer slíbí získat rodinný majetek zpět. Zamilovaná do hráče - zejména s ohledem na otcovu slabost – by měla vědět, že v kartách to nepůjde. Ale brilantní,černooký podvodník, který přijíždí do města na turnaj v pokeru, probudí v Jennifer nejhlubší touhy,ještě před tím, než jí nabídne své služby. Má odvážný plán, jak získat Jenniferiin domov zpět.. Dane Prescott není profesionální hráč, ale federální agent, který má prošetřit pověsti obklopující darebáka, který podvedl nevinnou rodinu z Belle Retour. Hluboko v utajení Dane ví, jak hrát s penězi jiných lidí. Ale když se spojí s krásnou blondýnkou usilující o pomstu, dozví se, jak moc je bolestné ztratit vše. Dane bude nyní potřebovat všechen svůj um a triky, aby vyhrál to nejcennější - zraněné srdce Jennifer.


...e zloděje od Kay Hooperové je kniha, která má neuvěřitelně zajímavý námět, který se jen tak někdě nevidí ... To chce zloděje (Kay Hooper) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . S provedením je to však bohužel o trochu horší, vlastně spíš o dost. Autorka příběh neuvěřitelně zlehčuje, snaží se působit vtipně, ale všechno to je takové vynucené, nepluje to lehce a díky tomu ... Jennifer se ocitá obklíčená tajnými službami a padělateli peněz a pochopí, že někdy to chce zloděje, aby se váš život začal ubírat správným směrem. Všechny plány navíc komplikuje její matka, pravá Italka, která už příliš dlouho čekala na krvavou vendetu. ... To chce zloděje / Najlacnejšie knihy ... . Všechny plány navíc komplikuje její matka, pravá Italka, která už příliš dlouho čekala na krvavou vendetu. To chce zloděje - Kay Hooper Published on Oct 10, 2016 Napínavý př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY