Mrazivé hry

Mrazivé hry - Markéta Harasimová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Harasimová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrazivé hry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mrazivé hry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Harasimová. Číst Mrazivé hry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvě sestry – dva osudy… Velká láska, životní ztráta i smyslná vášeň potkají obě, ale každá je prožívá po svém. Starší Báře se vztah se vším všudy nedaří a muži, kteří procházejí jejím životem, jí nepřinášejí štěstí. Dokonce i Marek, jenž se zdál být tím pravým, ji zraní. A Žofie se sice za muže svého srdce provdala, ale brzy ho tragicky ztrácí. Bára se nedlouho po tvrdém prozření, kdy přistihne svého přítele při nevěře, stává obětí nebezpečného stalkera. Ona, a později ani policie, však netuší, kdo a proč ji pronásleduje a ohrožuje její život. Původně široký okruh podezřelých se postupně zužuje, avšak pachatel zůstává utajen. Lavina pohrůžek i útoků ji přinutí k úniku z vlastního domova… A právě díky tomu potkává hasiče Daniela. Zažívá milostné vzplanutí a vášnivé chvíle jí pomáhají zapomenout. Nic však není tak jednoznačné, jak se zdá, a na Báru čeká řada nástrah… Žofii zase trápí vzpomínky na autonehodu, při níž zahynul její milovaný manžel Ondra. Upadla do depresí, které ji nakonec přivedou až k myšlenkám na sebevraždu. Potřebuje nalézt ztracenou sílu k životu – a na obzoru se konečně objevuje nový muž… Pomůže jí zvednout se z popela a opět vzlétnout, anebo její život definitivně skončí v troskách? Osudy obou žen se protnou v dramatickém závěru plném napětí, vypjatých emocí a překvapivých odhalení.


...Mrazivé hry Přidat komentář. alabra. 1 12 ... Mrazivé hry - Hrej.cz ... . dubna. Tato kniha mě neoslovila, super hrdinka, které jde vše na ruku, chová se hrozně, skáče ze vztahu do vztahu, přesto ji všichni milují, to nebyla ani dobrá červená knihovna. ... > Mrazivé hry-1% sleva. Kniha: Mrazivé hry Autor: Markéta Harasimov á. Barbara Ledecká, třicetiletá asistentka v obchodní firmě, prožívá velké zklamání, když se rozplyne její sen o svatbě a rodině. ... Obsah knihy: Mrazivé hry. Dvě sestry ... Mrazivé hry - Markéta Harasimová, 2016, pevná vazba, český ... ... . ... Obsah knihy: Mrazivé hry. Dvě sestry - dva osudy… Velká láska, životní ztráta i smyslná vášeň potkají obě, ale každá je prožívá po svém. Starší Báře se vztah se vším všudy nedaří a muži, kteří procházejí jejím životem, jí nepř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY