Karel IV. Únos v Paříži

Karel IV. Únos v Paříži - Veronika Válková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Veronika Válková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Karel IV. Únos v Paříži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Karel IV. Únos v Paříži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Válková. Číst Karel IV. Únos v Paříži Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bářino první a nejprodávanější dobrodružství v novém vydání! Když Bára na půdě domu, kam se s rodiči přestěhovali, našla starý atlas, vůbec netušila, jaké skrývá tajemství. S jeho pomocí se dostala na francouzský královský hrad ve 14. století, seznámila se s výrostkem, z nějž se vyklubal budoucí císař Karel IV., a dokonce se zapletla do únosu s velmi překvapivým rozuzlením.Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí.


...IV. Únos v Paříži. Válková Veronika, Kopl Petr ... Karel IV. - Válková Veronika, Kopl Petr | Bambook ... . Tištěná kniha. Šitá vazba. 179 K ... Karel IV. - Únos v Paříži, Nakladatelství Grada 2016; Rudolf II. - Spiknutí, Nakladatelství Grada 2016; Král Karel IV. - Osudový turnaj, Nakladatelství Grada 2016; Boj o Ameriku: Nečekané setkání, Nakladatelství Grada 2016; Mezi Indiány: Dcera náčelníkova, Nakladatelství Grada 2017; Královna Marie Terezie, Nakladatelství ... Kniha Karel IV. - únos v Paříži Přidat kome ... Veronika Válková - Wikipedie ... ... Kniha Karel IV. - únos v Paříži Přidat komentář. stelloušek. 1 22. února. Líbilo se mi, že tam byly dějiny, protože je mám ráda. ... Kniha: Karel IV. -- Únos v Paříži - Veronika Válková; Petr Kopl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY