Sběratel skleněnek

Sběratel skleněnek - Cecelia Ahernová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cecelia Ahernová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sběratel skleněnek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sběratel skleněnek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cecelia Ahernová. Číst Sběratel skleněnek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zapomenuté dětství. Objevený život. Co kdybyste měli jen jeden den na to, aby zjistili, kým jste doopravdy byli?Když Sabrina Boggs narazí na tajuplnou věc svého otce, objeví pravdu, které nemůže uvěřit. Známý muž, se kterým vyrůstala, je náhle cizí.V ten moment nastává nečekaný zlom v jejím monotónním každodenním životě. Má jen jeden den na to, aby odhalila tajemství muže, o němž si myslela, že už všechno ví. Den, kdy vyplují na povrch vzpomínky, příběhy a lidé, o kterých neměla ani tušení. Den, který navždy změní jí i lidi kolem ní. SBĚRATEL SKLENĚNEK je provokativní román o tom, jak i naše nejobyčejnější rozhodnutí mohou mít nedozírné důsledky pro náš život. A že někdy musíme nejprve porozumět jinému člověku, abychom byli schopni porozumět sami sobě.


...ý navždy změní jí i lidi kolem ní. SBĚRATEL SKLENĚNEK je provokativní román o tom, jak i naše nejobyčejnější rozhodnutí mohou mít nedozírné důsledky pro náš život ... Editions of The Marble Collector by Cecelia Ahern ... . A že někdy musíme nejprve porozumět jinému člověku, abychom byli schopni porozumět sami sobě. ... SBĚRATEL SKLENĚNEK je provokativní román o tom, jak i naše nejobyčejnější rozhodnutí mohou mít nedozírné důsledky pro náš život. A že někdy musíme nejprve porozumět jinému člověku, abychom byli schopni porozumět sami sobě. Sdílet 0. kategorie Knihy ... SBĚRATEL SKLENĚNEK je provokativní román o to ... Sběratel skleněnek - Cecelia Ahern | Databáze knih ... . A že někdy musíme nejprve porozumět jinému člověku, abychom byli schopni porozumět sami sobě. Sdílet 0. kategorie Knihy ... SBĚRATEL SKLENĚNEK je provokativní román o tom, jak i naše nejobyčejnější rozhodnutí mohou mít nedozírné důsledky pro náš život. A že někdy musíme...SOUVISEJÍCÍ KNIHY