Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách

Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách - Jindřich Balík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jindřich Balík
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřich Balík. Číst Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na co se těšily veverky? Proč by neměl medvěd prodávat svůj vlastní kožich? Co brání kočkám nosit na hlavě klobouk? Proč váha nemohla zvážit motýlka? Tohle všechno a spoustu dalších věcí se dozvíte v knížce pohádek Jindřicha Balíka. Pohádky jsou vtipné, napínavé, poučné, napsané krásným jazykem a dlouhé tak akorát. Potěší malé i velké a v doprovodu veselých ilustrací Báry Buchalové se stanou ozdobou dětské knihovničky.


...co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách; Listování ... Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách ... ... . Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách Jindřich Balík. 5,0 ( 1) Jedenáct veselých pohádek, ke kterým se budete rádi vracet! Na co se těšily veverky? Proč by neměl medvěd prodávat svůj vlastní kožich? Co brání kočkám nosit na ... E-kniha: Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách - Jindřich Balík Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách Autor: ... Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách ... ... . Na co se veverky těšily a další pohádky o zvířátkách Autor: Balík, Jindřich Nakladatel: Fragment EAN: 9788025329214 ISBN: 978-80-253-2921-4 Ilustrace: Buchalová, Barbora Popis: 1× kniha, vázaná, 72 stran, česky Rozměry: 20,9 × 29,7 cm Rok vydání: K...SOUVISEJÍCÍ KNIHY