Petr Koukal: Jsem.

Petr Koukal: Jsem. - Petr Koukal, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Koukal,
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Petr Koukal: Jsem..pdf


Chcete si knihu přečíst?Petr Koukal: Jsem. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Koukal,. Číst Petr Koukal: Jsem. Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Pane Koukale, vy mi nerozumíte. Máte s největší pravděpodobností rakovinu a ještě dnes vás budeme operovat.“ Tahle věta převrátila badmintonistovi Petru Koukalovi život naruby. Měl rozjetou kariéru, plánoval, jak bude vozit medaile z velkých turnajů, ale místo toho ležel za pár hodin na operačním sále. Ve 24 letech mu lékaři objevili rakovinu varlat. Bál se o život a v tu chvíli ho ani nenapadlo, že má před sebou ještě dvě olympiády. A že při slavnostním zahájení jedné z nich dokonce ponese českou vlajku. Upřímný pohled do života profesionálního sportovce. Nejen o zákeřné nemoci, ale také o protloukání se světem okrajového sportu, kterému se spolužáci ve škole smáli. Příběh plný dřiny, emocí, naděje i svatby s nejlepší českou biatlonistkou, kterou od vztahu s ním mnozí zrazovali. Koukal otevřeně promlouvá nejen o boji s rakovinou, ale i o soukromí a rovněž o dopingu nebo sázení ve světě badmintonu.


...kazil jsem to já, říká o rozchodu badmintonista Petr Koukal 12 ... Petr Koukal: Trénoval jsem mezi 4-6 hodinami denně - Love ... ... . prosince 2013 0:10 , aktualizováno 0:10 Badmintonista Petr Koukal si sype popel na hlavu. Prince, Tom Petty, Steve Winwood, Jeff Lynne and others -- "While My Guitar Gently Weeps" - Duration: 6:16. Rock & Roll Hall of Fame Recommended for you Petr Koukal Jsem 349 Kč. 349 Kč. koupit knihu. O knize Upřímná zpověď nejen o rakovině, kterou jsem překonal, ale také o nelehkém protloukání se světem okrajového sportu. Motivační příběh o cestě ze školní tělocvičny až na o ... petr koukal | Blesk.cz ... . Motivační příběh o cestě ze školní tělocvičny až na olympiádu plný dřiny, emocí, naděje, víry, ale i zvratů v soukromém životě. ... Často jsem se smála nahlas, během Petrova loučení s kariérou a prožívání těžké nemoci jsem měla na krajíčku, a u částí s Gabrielou jsem se usmívala jako s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY