Papírová pavučina: Sborník fantastických povídek

Papírová pavučina: Sborník fantastických povídek - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Papírová pavučina: Sborník fantastických povídek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Papírová pavučina: Sborník fantastických povídek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Papírová pavučina: Sborník fantastických povídek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soutěžně-publikační projekt Tiché písky dospěl do svého druhého ročníku, a ještě než spustíme oslavné písně a začneme si rozdávat bonboniéry a gratulace, prozradím, že publikace, kterou držíte, rozhodně není posledním výkřikem HSF klubu před smrtí vyčerpáním. Povídek nám chodí rok od roku více, přidali se další porotci soutěžní části a přibyl k nám i nový člen realizačního týmu (znovu velké díky Míše za obětavou práci – teď už mohou začít hrát ty fanfáry!). A co je nejdůležitější, za všechny snad můžu říct, že nás práce na soutěži i výsledném sborníku baví čím dál víc a rozhodně s tím nehodláme seknout a začít se věnovat něčemu, co nám konečně přinese tu neutuchající přízeň davů a domek na pláži. Příští ročník bude a doufejme, že mimo nových příběhů přinese i o něco lépe zpracovanou publikaci. Pořád se máme čemu učit, jen nám dejte další dekádu, abychom to všechno zvládli. Na co se tedy v Papírové pavučině těšit? Objevují se jména známá z Tichých písků (někteří to s námi táhnou už od Poselství píšťaly a pomalu se stávají klubovým inventářem) i autoři zcela noví. A jakkoli to možná bude znít překvapivě, ze záplavy soutěžních povídek na pavoučí témata se do finálové desítky probojovaly texty, v nichž nohatí snovači pavučin figurují jen pramálo. Pokud bych měla najít jediné téma, na jehož reflexi se letos otištění autoři soustředili největší měrou, budou jím knihy a příběhy obecně. Ale konec spoilerů, teď je čas pustit se do těch bonboniér a divokých oslav. A do čtení. O to jde především.


... nám chodí rok od roku více, přidali se další porotci soutěžní části a přibyl k nám ... 3. ročník literární soutěže Tiché písky | Jihočeský klub ... ... ... Zobrazit celý text Papírová pavučina Sborník fantastických povídek Kniha: Papírová pavučina -- Sborník fantastických povídek - kol. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Žánrový sborník HSF klubu s názvem Papírová pavučina nabízí to nejlepší z ročníku 2015 literární soutěže Tiché písky. Sborník fantastických povídek Papírová pavučina. Žánrový sborník HSF klubu s názvem ... Tiché písky: Papírová pavučina - povídky | Databáze knih ... . Sborník fantastických povídek Papírová pavučina. Žánrový sborník HSF klubu s názvem Papírová pavučina nabízí to nejlepší z loňského ročníku literární soutěže Tiché písky. Povídky ze žánrů horor, sci-fi a fantasy nabízí rozličné uchopení zadaného tématu, tedy Papírové pavučiny. Sborník fantastický...SOUVISEJÍCÍ KNIHY