Raspberry Pi: Uživatelská příručka

Raspberry Pi: Uživatelská příručka - Gareth Halfacree, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gareth Halfacree,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Raspberry Pi: Uživatelská příručka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Raspberry Pi: Uživatelská příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gareth Halfacree,. Číst Raspberry Pi: Uživatelská příručka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seznamte se s možnostmi, jak využít minipočítač Raspberry Pi v nejrůznějších scénářích. Proměňte jej v kancelářský počítač s nízkou spotřebou, multimediální centrum, nebo z něj vytvořte webový server. Učte se na něm programovat, nebo jej doplňte dalšími rozšiřujícími deskami a zkoumejte propojení a spolupráci jednotlivých hardwarových komponent. To vše lze s Raspberry Pi vyzkoušet bez nutnosti velkých investic.


...y Pi - miniaturní levný počítač velikosti kreditní karty ... Kniha: Raspberry Pi (Eben Upton a Gareth Halfacree) | Martinus ... . KONEČNĚ ! Kniha o Raspberry Pi v češtině ! Raspberry Pi ® Uživatelská příručka Počítač Raspberry Pi vznikl původně proto, aby se děti (a zvídaví dospělí) mohly zábavným a snadným způsobem učit programování počítačů. Učitelé z Computing At School uvolnili pod licencí Creative Commons vzdělávací manuál pro Raspberry Pi. Je určen učitelům, kteří chtějí používat Raspberry ... Návody RASPBBERRY Pi » RASPBBERRY Pi ... . Je určen učitelům, kteří chtějí používat Raspberry Pi ve výuce. Studenty naučí programovat v Pythonu, propojovat jejich programy se sociálními sítěmi, pracovat s GPIO nebo používat linuxovou příkazovou řádku. Uživatelská příručka Počítač Raspberry Pi vznikl původně proto, aby se děti (a zvídaví dospělí) mohly zábavným a snadným způsobem učit programování počítačů. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY