Spitfiry nad bojištěm: Příběh československého pilota RAF F/Lt Kurta Taussiga

Spitfiry nad bojištěm: Příběh československého pilota RAF F/Lt Kurta Taussiga - Milan Herčut | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Herčut
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Spitfiry nad bojištěm: Příběh československého pilota RAF F/Lt Kurta Taussiga.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spitfiry nad bojištěm: Příběh československého pilota RAF F/Lt Kurta Taussiga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Herčut. Číst Spitfiry nad bojištěm: Příběh československého pilota RAF F/Lt Kurta Taussiga Online je nyní tak snadné!





POPIS


V knize Spitfiry nad bojištěm, se můžete poprvé setkat s doposud veřejnosti neznámým životním příběhem československého pilota britského královského letectva RAF, Kurta Taussiga. V publikaci naleznete informace o jeho životě v předválečném Československu a záchraně v jednom z dětských transportů organizovaných Nicholasem Wintonem v roce 1939. Dočtete se také o osudech Kurta Taussiga po příjezdu do Velké Británie a postupně sledovat jeho službu u britského královského letectva, mimo rámec československých perutí. Od prvních pilotních krůčků na africkém kontinentu, přes další výcvik v Palestině, operační službu u 225. perutě v Itálii, až po jeho odchod z RAF v roce 1947 a rovněž se seznámíte s detaily poválečného života Kurta Taussiga. Text knihy je bohatě doplněn více jak devadesáti dosud nepublikovanými fotografiemi a několika barevnými profily letadel.


... nad Bojištěm Příběh Československého pilota RAF F/Lt Kurta Taussiga by Milan Herčut With „Spitfiry nad bojištěm - Spitfires over battlefield" you can become familiar with the previously publicly unknown biography of F/Lt Kurt Taussig, a Czechoslovak pilot in the Royal Air Force ... Knihy > Odborná a náučná > Technika a priemysel > Vojenská ... ... . As a young child was Kurt Taussig was saved in one of… V knize Spitfiry nad bojištěm, se můžete poprvé setkat s doposud veřejnosti neznámým životním příběhem československého pilota britského královského letectva RAF, Kurta Taussiga. V publikaci naleznete informace o jeho životě v předválečném Československu a záchraně v jednom z dětských transportů organizovaných ... Koupit Koupit eknihu. Příběh československého pilota RAF F/Lt Kurta Taussiga. V knize Spitfiry nad bojištěm, se můžete poprvé set ... Spitfiry nad bojištěm - Příběh Československého pilota R.A ... ... . V publikaci naleznete informace o jeho životě v předválečném Československu a záchraně v jednom z dětských transportů organizovaných ... Koupit Koupit eknihu. Příběh československého pilota RAF F/Lt Kurta Taussiga. V knize Spitfiry nad bojištěm, se můžete poprvé setkat s doposud veřejnosti n...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY