Keramika pro děti krok za krokem

Keramika pro děti krok za krokem - Naděžda Juříková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Naděžda Juříková
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Keramika pro děti krok za krokem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Keramika pro děti krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naděžda Juříková. Číst Keramika pro děti krok za krokem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Barevná bohatě ilustrovaná knížka s názornými fotografiemi obsahuje metodiku práce s keramickou hlínou pro učitelky, učitele a vedoucí keramických kroužků. Najdete v ní zpracované metodické postupy, podrobné návody, náměty, činnosti a přehledný plán práce na období celého jednoho školního roku. Pro každý měsíc jsou naplánované činnosti tak, aby se dítě postupně seznamovalo s prací s hlínou, se základy pracovních postupů a s jednotlivými technikami. Kapitoly jsou doplněny názornými fotografiemi postupu práce a hotových výrobků dětí. Autorka Naděžda Juříková je zkušenou učitelkou mateřské školy, ve které dlouhá léta vedla keramický kroužek. Knížka může být inspirací pro školy ke zřízení keramické dílny a zahájení kroužku keramiky pro děti. Může být užitečná pro začínající učitelky a další výchovné pracovníky, kteří se chtějí s dětmi věnovat výrobě keramiky. Publikace nabízí metodiku systematického zpracování výroby keramiky s dětmi nejstarší věkové skupiny v mateřské škole.


...ka pro děti krok za krokem. Tweet. 90% (4 Hodnocení) EAN: 97808086666624: Výrobce / autor: Naděžda Juříková ... Keramika | Albatrosmedia.cz ... ... Keramika pro děti krok za krokem Autor: Juříková, Naděžda Nakladatel: INFRA EAN: 9788086666624 ISBN: 978-80-86666-62-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 74 stran, česky Rozměry: 21 × 29,7 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Keramika pro děti krok za krokem, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Keramika pro děti krok za krokem. Kreslení není žádná věda. S obrázky jak na to krok za krokem, vám to půjde snadno. Zkuste některý z nic ... Keramika pro děti krok za krokem - Naděžda Juříková ... ... . Kreslení není žádná věda. S obrázky jak na to krok za krokem, vám to půjde snadno. Zkuste některý z nich i s dětmi. :) Keramika pro děti krok za krokem - Naděžda Juříková . Barevná bohatě ilustrovaná knížka s názornými ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY