Milionový poker - Díl 1.

Milionový poker - Díl 1. - Jonathan Little | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jonathan Little
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Milionový poker - Díl 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Milionový poker - Díl 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonathan Little. Číst Milionový poker - Díl 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve své nejnovější knize Milionový poker Little překračuje svůj vlastní stín a posouvá hranice pokerové literatury na zcela novou úroveň. Jak se mu to podařilo? Docela jednoduše. K sepsání knihy přizval ty nejlepší z nejlepších. Jednotlivými kapitolami vás tak provedou světoznámé hvězdy, jako je Phil Hellmuth, Chris Moneymaker, Ed Miller, Liv Boeree, Matt Affleck nebo Olivier Busquet, populární koučové Alex Fitzgerald a Evan Jarvis a špičky v oblasti mentální hry Jared Tendler a Patricia Cardnerová. Každý z nich dostal za úkol zpracovat oblast hry, v níž vyniká nejvíce. O tom, že se všem autorům povedlo zhostit se tohoto úkolu na jedničku, svědčí bezmála pětihvězdičkové hodnocení na největším internetovém knihkupectví Amazon.com nebo recenze pokerových portálů, které nejnovější Littleův počin překřtily na „tu nejlepší knihu o pokeru za posledních několik let“. Vzhledem ke své rozsáhlosti vychází titul v českém překladu ve dvou dílech. V prvním díle, zaměřeném na pokerovou strategii, se dozvíte spoustu cenných informací o pokerových základech, ovládnutí turnajů s nízkým buy-inem a satelitů, o tom, jak rychle stoupat nahoru po limitech, analyzovat pokerové telly a v neposlední řadě o tom, jak ničit své soupeře na finálovém stole. Druhá díl knihy se zaměřuje na zvládnutí technické a mentální stránky hry. Můžete se na něj těšit již za několik měsíců!


...ý poker 1. díl 490,-343,-Skladem > 10 ks ... Milionový poker 2. díl - Jonathan Little - Megaknihy.cz ... . Koupit. Milionový poker 1. díl Ve své nejnovější knize Milionový poker Little překračuje svůj vlastní stín a posouvá hranice pokerové literatury na zcela novou úroveň. Jak se mu to podařilo? Docela jednoduše. K sepsání knihy přizval ty nejlepší z nejlepších. Všechny informace o produktu Kniha Milionový poker - Díl 1. - Jonathan Little, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Milionový poker - Díl 1. - Jonathan Little. Milionový poker, dí ... Milionový poker - Díl 1. - Jonathan Little | KOSMAS.cz ... ... . - Jonathan Little. Milionový poker, díl 1., 978-80-905071-8- - Jonathan Little v knize Milionový poker (česky vychází ve dvou dílech) dokázal napsat jednu z nejlepších knih o pokeru všech dob. Pětihvězdičková hodnocení a recenze dokládají její výjimečnost. Kouzlo knihy spočívá v tom, ž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY