Sůl moře

Sůl moře - Ruta Sepetysová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ruta Sepetysová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sůl moře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sůl moře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruta Sepetysová. Číst Sůl moře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhá světová válka je téměř u konce. Statisíce Němců prchají před postupující Rudou armádou. Stejně jako Joana, Emilia a Florian, jejichž cesty se zkřížily na lodi, která slibovala spásu a cestu ke svobodě. Donuceni okolnostmi drží při sobě, ale když se zdá záchrana na dosah, udeří tragédie. Původ, kultura, společenský status? Nic z toho není člověku platné, nic z toho ho totiž neušetří. Všichni lidé na palubě teď chtějí jediné: přežít.


... jako autorčina kniha V šedých tónech, i Sůl moře je velmi čtivý příběh na pozadí událostí, o kterých jsem neměla tušení ... sůl z mrtvého moře - čistá - Kosmetika z Mrtvého moře | E ... ... . Přečteno za dva dny, doporučuji! boeink. 5 12. května. Sůl moře je neskutečně čtivá knížka, prolínají se pohledy 4 hlavních hrdinů, kdy každý z nich ukrývá nějaké tajemství a všechny je chcete zjistit co nejdříve - proto pořád otáčíte, až jste na konci. Autorka nám nedává vše na stříbrném podnose, informace dávkuje a nechává nás si jednotlivé věci spojit. Kniha Sůl moře ma ... Proč je voda v moři slaná? - Zeptejte se přírodovědců ... ... . Autorka nám nedává vše na stříbrném podnose, informace dávkuje a nechává nás si jednotlivé věci spojit. Kniha Sůl moře ma v tom len a len utvrdila. Autorka píše pre mladých, ale zaoberá sa neobvyklými a menej známymi témami a z jej kníh sa toho môžme veľa naučiť. Dokáže písať príbehy, ktoré vás od prvej strany pohltia a pustia vás, až kým neotočíte poslednú stránku. Po přečtení knihy V šedých tónech jsem si musela pře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY