Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B2

Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B2 - Radomila Kotková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radomila Kotková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomila Kotková,. Číst Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je určena všem zájemcům o Certifikovanou zkoušku z češtiny pro cizince na úrovni B2 (CCE–B2), kterou pořádá Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy v Praze (ÚJOP UK). Využít ji mohou jak vyučující, kteří na tuto zkoušku připravují studenty, tak samotní studenti, již dané úrovně dosahují, chtějí se seznámit s formátem zkoušky a cvičně si několik jejích variant vyřešit. Kniha nabízí tři kompletní cvičné sady testů včetně klíčů, nahrávek poslechových textů na CD a jejich scénářů. Součástí publikace jsou také příklady jednotlivých úloh a metodická doporučení k jejich řešení.


...ická kniha Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B2 Radomila Kotková, Jana Nováková, Kateřina Vodičková - Připravujeme se ... Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň ... ... ... Otevřít stranu 99 Kotková - Nováková - Vodičková - Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny. Úroveň B2 by Karolinum Press published on 2018-01-03T15:26:01Z Publikace je určena všem zájemcům o Certifikovanou zkoušku z češtiny pro cizince na úrovni B2 (CCE-B2), kterou pořádá Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity ... Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny. Úroveň B2 ... Publikace je určena všem zájemcům o Certifikovanou zkoušku z češtiny pro c ... Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň ... ... ... Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny. Úroveň B2 ... Publikace je určena všem zájemcům o Certifikovanou zkoušku z češtiny pro cizince na úrovni B2 (CCE-B2), kterou pořádá Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy v Praze (ÚJOP UK). ... Připravujeme se k Certifikované zkoušce z češtiny...SOUVISEJÍCÍ KNIHY