Loď v Bretani

Loď v Bretani - Marta Davouze | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marta Davouze
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Loď v Bretani.pdf


Chcete si knihu přečíst?Loď v Bretani ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Davouze. Číst Loď v Bretani Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po bestselleru Dům v Bretani, který vyvolal velký ohlas u čtenářů, přichází autorka s dalšími příhodami ze svého bretaňského domova, ze svých cest do Česka a z dovolených po Evropě. Jako obvykle jsou její historky zábavné, mísí se v nich laskavý humor se sarkastickými postřehy, přičemž nešetří nikoho, ani sebe. Jednu kapitolu pojala ve formě fiktivního interview pro tisk. Odpovídá v něm na nejčastější dotazy, které jí její publikum klade, text však obsahuje i hlubší reflexe o lidském bytí.


...elleru Dům v Bretani, který vyvolal velký ohlas u čtenářů, přichází autorka s dalšími příhodami ze svého bretaňského domova, ze svých cest do Česka a z dovolených po Evropě ... Loď v Bretani - Marta Davouze | Knihy Dobrovský ... . Jako obvykle jsou její historky zábavné, mísí se v nich laskavý humor se sarkastickými postřehy, přičemž nešetří nikoho, ani sebe. Loď v Bretani Autor: Davouze, Marta Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020441850 ISBN: 978-80-204-4185- Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Loď v Bretani - Marta Davouze, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Loď v Bretani - Marta Davouze. Napsala řadu fej ... Loď v Bretani - Marta Davouze od 185 Kč - Heureka.cz ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Loď v Bretani - Marta Davouze, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Loď v Bretani - Marta Davouze. Napsala řadu fejetonů pro různé časopisy a deníky. Dosud jí vyšlo pět knížek, Podobizny lásky, Vypadni z mýho živ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY