Střípky ze života světových muzikantů

Střípky ze života světových muzikantů - Jan Šula | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Šula
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Střípky ze života světových muzikantů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Střípky ze života světových muzikantů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šula. Číst Střípky ze života světových muzikantů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha s osobitým nadhledem, vtipem a laskavým humorem přibližuje čtenářům všech věkových kategorií životní osudy a dílo téměř padesáti největších a nejvýznamnějších světových hudebníků – skladatelů, dirigentů, zpěváků, instrumentálních sólistů nebo hudebních pedagogů na ploše více než 350 let. Publikace zcela vědomě nemíní být suchým výčtem pouhých vědeckých faktů a pojmů. Pro svůj celkový přehled, vtip a laskavý humor je bezesporu ideální příležitostí k doplnění čtenářových znalostí z oblasti dějin světové hudby i životních osudů těch největších hudebních velikánů. K seznámením s těmito světovými muzikanty záměrně přistupuje čtivou, populární formou okořeněnou neotřelým slovním humorem i vtipnými ilustracemi a karikaturami ušitými přímo „na tělo“ jednotlivým světovým hudebníkům.


...ky ze života světových muzikantů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Jan Šula: Střípky ze života světových muzikantů | Aukro ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Střípky ze života světových muzikantů - Jan Šula Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Střípky ze života světových muzikantů. Jan Šula. Kniha s osobitým nadhledem, vtipem a laskavým humorem přibližuje č ... Střípky ze života světových muzikantů - Jan Šula | Knihy ... ... . Střípky ze života světových muzikantů. Jan Šula. Kniha s osobitým nadhledem, vtipem a laskavým humorem přibližuje čtenářům všech věkových kategorií životní osudy a dílo téměř padesáti největších a n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY