Znalcem vína za 24 hodin

Znalcem vína za 24 hodin - Robinson Jancis | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robinson Jancis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Znalcem vína za 24 hodin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Znalcem vína za 24 hodin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robinson Jancis. Číst Znalcem vína za 24 hodin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víno patří mezi nejpopulárnější alkoholické nápoje na světě. Mnozí laici a milovníci vína se snaží rozpoznávat různé druhy vín, chutě, barvy, či odrůdy, ale někdy si opravdu nevědí rady. Chodí proto na různé kurzy, degustace a snaží se přijít na kloub tomu, co dělá dobré víno dobrým vínem. Je to klima? Odrůda? Um a zkušenost vinaře? Kritička vín Jancis Robinson, držitelka Řádu britského impéria a mnohých žurnalistických ocenění, přispívající pravidelně do Financial Times, udělá znalce z každého. V této útlé příručce vás naučí poznávat různé druhy vín podle barvy a chutí, lahve a etikety, párovat vína s pokrmy, abyste se v tom množství nabízených druhů dokázali orientovat. Knížka je napsána břitkým jazykem, proto osloví zejména mladé lidi a konvencemi nesvázané milovníky dobrého pití.


...nalcem vína za 24 hodin (Jancis Robinson) ... Hledejte: 24 hodin | Ulož.to ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Všechny informace o produktu Kniha Znalcem vína za 24 hodin, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Znalcem vína za 24 hodin. Znalcem vína za 24 hodin. Jancis Robinson ; z anglického originálu "The 24-hour wine expert" přeložila Helena Baker. Robinson, Jancis. Robinson, Jancis. Document has not been ... Znalcem vína za 24 hodin - Robinson Jancis | KOSMAS.cz ... ... . Robinson, Jancis. Document has not been rated yet Rating: {{document.rating.value | number:1}} (Number of rated: {{document.rating.count}}) ... Znalcem vína za 24 hodin Co dělá dobré víno dobrým vínem? Je to klima? Odrůda? Um a zkušenost vinaře? Kritička vín Jancis Robinso...SOUVISEJÍCÍ KNIHY