Jak uspět na internetu: Uskutečněte svůj podnikatelský sen

Jak uspět na internetu: Uskutečněte svůj podnikatelský sen - Jiří Adamec, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Adamec,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak uspět na internetu: Uskutečněte svůj podnikatelský sen.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak uspět na internetu: Uskutečněte svůj podnikatelský sen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Adamec,. Číst Jak uspět na internetu: Uskutečněte svůj podnikatelský sen Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak uspět na internetu? Zkušení online podnikatelé vás seznámí s nejnovějšími online trendy a možnostmi jejich praktického nasazení. To vše s maximálním důrazem na jednoduchost, srozumitelnost i pro naprostého laika a specifičnost českého prostředí. Seznámí vás s nejužitečnějšími nástroji, které můžete potřebovat pro tvorbu e-shopu, prodejního webu nebo jednoduché webové prezentace. Předvedou nástroje českých vývojářů pro správu kontaktů nebo zákaznickou podporu. Jestliže začínáte podnikat na internetu, tato kniha vám bude neocenitelným průvodcem, který ukáže cestu. Ukáže vše od výběru a registrace domény, výběr webhostingu, spuštění webové prezentace a realizaci případných prodejních kampaní. Vše s důrazem na jednoduchost a cenovou nenáročnost zvoleného řešení.


...ět na internetu: Uskutečněte svůj podnikatelský sen Jiří Adamec, Michal Prokop Nakladatel: Blue Vision 2018 Podobné jednotky ... Existují hry, ve kterých můžete vydělat skutečné peníze? ... . Jak jsem vydělal svůj první milion na internetu-- a jak to můžete dokázat také! : osvědčený plán pro založení a udržení výdělečného online byznysu / Hlavní autor: Chia, Ewen, 1973- Vydáno: (2011) Internetoví vizionáři : světoví experti odhalují, jak vydělávat online / Hlavní autor: Olsher, Steve, 1969- Vydáno: (2013) Jak uspět na internetu. Nakladatelství: Blue Vision. Podtitul: Uskutečněte svůj podnikatelský sen Autor: Jiří Adamec, Michal Prokop. Ochrana: soci ... Jak uspět na internetu : uskutečněte svůj podnikatelský sen ... . Nakladatelství: Blue Vision. Podtitul: Uskutečněte svůj podnikatelský sen Autor: Jiří Adamec, Michal Prokop. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2020 Počet stran: 140 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI Cena s DPH: 139 Kč. Cena bez DPH: 126 Kč ... Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho ... Jak na to? Kalendář akcí ... Poukazy; Technika, auta, počítače > Počítač...SOUVISEJÍCÍ KNIHY