Slon v pokoji: O smrti a zármutku pro dospívající

Slon v pokoji: O smrti a zármutku pro dospívající - Earl A. Grollman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Earl A. Grollman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slon v pokoji: O smrti a zármutku pro dospívající.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slon v pokoji: O smrti a zármutku pro dospívající ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Earl A. Grollman. Číst Slon v pokoji: O smrti a zármutku pro dospívající Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velký slon v malém pokoji, všichni o něm vědí, neumějí s ním nic udělat, ale také se o něm nedokážou bavit, mluví o všem jiném, jen ne o slonovi, kterého je plný pokoj. Tímto obratem začíná kniha pro dospívající lidi, kterým někdo zemře. Obraz dobře popisuje problém, s nímž se dnešní společnost potýká: umírají naši blízcí, my děláme, že to nevidíme, neumíme se navzájem utěšit, říci si pár milých slov, být spolu. Zůstaneme pak s velkým slonem v pokoji sami a nevíme, co si počít… Zvlášť těžké je to pro dospívající lidi a kniha na tento problém odpovídá. Krátké, výstižné a neupovídané úvahy, rady a otázkymohou velmi pomoci.


...lon v malém pokoji, všichni o něm vědí, neumějí s ním nic udělat, ale také se o něm nedokážou bavit, mluví o všem jiném, jen ne o slonovi, kterého je plný pokoj ... Blahozelania 3d 3d slon | Sleviste.cz ... . Tímto obratem začíná kniha pro dospívající lidi, kterým někdo zemře. O smrti a zármutku pro dospívající. Velký slon v malém pokoji, všichni o něm vědí, každému překáží, všichni na slona pořád myslí, ale vůbec se o něm nemluví. Mluvit o slonu je naprosto nevhodné. Tímto obrazem začíná kniha pro dospívající čtenáře, kterým někdo zemřel. ... ISBN 978-80-88126-36-2. slon v pokoji. O smrti a ... Slon v pokoji : o smrti a zármutku pro dospívající ... . Mluvit o slonu je naprosto nevhodné. Tímto obrazem začíná kniha pro dospívající čtenáře, kterým někdo zemřel. ... ISBN 978-80-88126-36-2. slon v pokoji. O smrti a zármutku pro dospívající. Earl A. Grollman. CESTA DOMŮ. O smrti a zármutku pro dospívající Velký slon v malém pokoji, všichni o něm vědí, neumějí s ním nic udělat, ale také se o něm nedokážou b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY