Kukaččí mláďata: Krvavé pohraničí

Kukaččí mláďata: Krvavé pohraničí - Vladimír Šlechta | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Šlechta
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kukaččí mláďata: Krvavé pohraničí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kukaččí mláďata: Krvavé pohraničí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Šlechta. Číst Kukaččí mláďata: Krvavé pohraničí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Arkastie prochází vleklou krizí. Král uprchl už před deseti roky a ještě stále se skrývá. Bezvládí přineslo hořké plody. Staré dohody jsou porušovány, zájmové skupiny soupeří o moc. Schyluje se k občanské válce. Ve městě jménem Thonnierika žijí své životy čtyři mladí lidé z různých společenských vrstev. Zatím ještě netuší, že budou zataženi do samého středu nadcházejících událostí. Pak budou přinuceni bojovat jeden za druhého i jeden proti druhému. Čas se nachyluje, blíží se bouře. Možná se vrátí král. Možná.


...e Kukaččí mláďata se vracíme do známého, neznámého Pohraničí ... Krvavé pohraničí - Fantasy knihy ... . Děj se odehrává s odstupem času, kdy Thomsonovy čtyři potomci, které zplodil v Thonnierice, téměř dospěli a dostávají se do víru událostí kolem návratu krále, který zmizel před mnoha lety. Všechny informace o produktu Kniha Kukaččí mláďata - Krvavé pohraničí - Vladimír Šlechta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kukaččí mláďata - Krvavé pohraničí - Vladimír Šlechta. Kukaččí mláďata - Krvavé pohraničí. Šlechta Vladimír. Bežn ... Kukaččí mláďata - Krvavé pohraničí - Vladimír Šlechta od ... ... . Kukaččí mláďata - Krvavé pohraničí. Šlechta Vladimír. Bežná cena 11,97 ... Kukaččí mláďata jsou chronologicky poslední knihou z Pohraničí, což vybízí k dojmu, že zde dojde k nějakému uzavření celého cyklu, ale není to úplně pravda. Osud...SOUVISEJÍCÍ KNIHY