První česko-moravská chirurgická kuchařka: aneb Jak to dělám já (chirurgové sobě)

První česko-moravská chirurgická kuchařka: aneb Jak to dělám já (chirurgové sobě) - Ivan Čapov, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Čapov,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První česko-moravská chirurgická kuchařka: aneb Jak to dělám já (chirurgové sobě).pdf


Chcete si knihu přečíst?První česko-moravská chirurgická kuchařka: aneb Jak to dělám já (chirurgové sobě) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Čapov,. Číst První česko-moravská chirurgická kuchařka: aneb Jak to dělám já (chirurgové sobě) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přední čeští a moravští chirurgové se netradičně sešli při psaní kuchařky. Čtyřicet tři autorů napříč naší republikou shromáždilo 200 osvědčených receptů na přípravu chutných pokrmů, aby tak vyjádřili své nadšení z kreativního vaření a lásku ke gurmetství. A protože nesmírně důležité je také snoubení jídla s vínem, je zde detailně pojednáno o jeho správném výběru. Své produkty v knize představila i nejlepší moravská vinařství. Kuchařka je originálně koncipována a v úvodu ji slovem podpořily významné osobnosti duchovního a společenského života.


... česko-moravská . chirurgická kuchařka ... Druhá česko-moravská chirurgická kuchařka - Ivan Čapov et ... ... . aneb Jak to dělám já (chirurgové sobě) Galén. ISBN 978-80-7492-056-1 (PDF) ISBN 978-80-7492-057-8 (PDF pro čtečky) Upozornění. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické knihy nesmí být reprodukována a šířena v papírové, První česko-moravská chirurgická kuchařka: aneb Jak to dělám já (chirurgové sobě) Ivan Čapov Nakladatel: Galén 2013 První česko-moravská chirurgická kuchařka, aneb, Jak to dělám já : (chirurgové sobě) ČAPOV, Ivan, Lenka VEVERKOVÁ, Petr VLČEK, Jan KALAČ, Jan WECHSLER, Zdeněk KALA a Jiří VESELÝ. První česko-moravská chirurgická kuc ... První česko-moravská chirurgická kuchařka: aneb Jak to ... ... . První česko-moravská chirurgická kuchařka, aneb, Jak to dělám já : (chirurgové sobě). 1....SOUVISEJÍCÍ KNIHY