Oborové didaktiky: vývoj – stav – perspektivy

Oborové didaktiky: vývoj – stav – perspektivy - Tomáš Janík, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Janík,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Oborové didaktiky: vývoj – stav – perspektivy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oborové didaktiky: vývoj – stav – perspektivy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Janík,. Číst Oborové didaktiky: vývoj – stav – perspektivy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oborové didaktiky jsou vědními disciplínami zaměřenými na oborově specifickou dimenzi vyučování a učení ve škole i mimo ni. Jejich agenda sahá od vymezování a zdůvodňování cílů oborového vyučování a učení přes výběr, legitimizaci a didaktickou transformaci obsahů až k metodické strukturaci učebních procesů. Problémem českého školství je, že oborové didaktiky u nás nebyly po dlouhou dobu s náležitými nároky systematicky pěstovány. Přesto se rozvinuly do podoby relativně svébytných vědních disciplín, jak o tom svědčí tato kniha. Jejím cílem je podat pohled na vývoj a stav oborových didaktik v České republice a naznačit perspektivy jejich dalšího směřování.


... didaktiky: vývoj - stav - perspektivy Iva Stuchlíková & Tomáš Janík et al ... Didaktika | MUNISHOP ... . Zdeněk Beneš, Martin Bílek, Karla Brücknerová, Miroslava Černochová, Věra Čížková, Hana Čtrnáctová, Leoš Dvořák, Kateřina Dytrtová, Blažena Gracová, Ondřej Hník, Martina Kekule, Oborové didaktiky jsou vědními disciplínami zaměřenými na oborově specifickou dimenzi vyučování a učení ve škole i mimo ni. Jejich agenda sahá od vymezování a zdůvodňování cílů oborového vyučo ... Oborové didaktiky: vývoj - stav - perspektivy ... . Jejich agenda sahá od vymezování a zdůvodňování cílů oborového vyučování a učení přes výběr, legitimizaci a didaktickou transformaci obsahů až k metodické strukturaci učebních procesů. Oborové didaktiky jsou vědními disciplínami zaměřenými na oborově specifickou dimenzi vyučování a učení ve škole i mimo ni. Jejich agenda sahá od vymezování a zdůvodňování cílů oborového vyučování a učení přes vý...SOUVISEJÍCÍ KNIHY